mail@urok-ua.com

Презентація “Теперішній неозначений час”

(“Present Continuous”)

Автор: вчитель англійської мови Рарата Тетяна Миколаївна

Ні для кого не секрет, що вивчення граматичного матеріалу на уроках англійської мови є проблематичним не лише для новачків, а й для досвідчених педагогів. Адже, не знаючи граматики, неможливо знати мову. Учні ж спиймають граматику як щось надзвичайно нудне і монотонне. Постійне повторювання граматичних структур, нудні та нецікаві вправи відбивають в них інтерес до англійської граматики. Працюючи з дітьми різного віку, усвідомила, що потрібно вдосконалювати себе, продумувати нові ефективні підходи до вивчення даного матеріалу. Тому почала створювати цікаві та яскраві презентації, з якими можна ефективно вивчити граматику.

Дана презентація стане в нагоді при повторенні чи закріпленні запитальної та заперечної форми дієслова в теперішньому тривалому часі. За допомогою першого слайду, де схематично зображено утворення заперечної форми теперішнього тривалого часу, можна фронтально повторити дану структуру. Раджу додати власні приклади крім поданих на схемі. Наступний слайд презентує запитальну форму теперішнього тривалого часу. Варто використати подані малюнки та добавити власні приклади і запропонувати учням скласти запитання про себе за зразком та дати можливість однокласникам відповісти на нього. Наступний слайд є зразком для подальшої роботи. Раджу роздрукувати даний разок, зробивши скриншот сторінки, щоб діти не мали труднощів і щораз могли, поглянувши на роздрукований зразок, утворити власні речення за малюнками, поданими у наступних слайдах. Даний вид роботи використовувала як при фронтальному опитуванні, так і в парній роботі.

Крім того, малюнки, використані  в презентації, є якскравими, інколи з комічним підтекстом, що дасть можливість зацікавити навіть найпасивніших учнів на уроці.

Сподіваюсь, дана презентація стане в нагоді не лише молодому викладачу, а й досвідченому педагогу, який захоче змінити традиційний підхід до вивчення граматичного матеріалу і досягти бажаних результатів легко та невимушено.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Конспект уроку з англійської мови для 5 класу School Life. Secondary Education in the English-Speaking Countries Конспект уроку з англійської мови для 5 класу School Life. Secondary Education in the English-Speaking Countries Автор: вчитель англійської мови Місячна Юлія Миколаївна Конспект уроку на тему "Шкіль...
Конспект уроку з англійської мови для учнів 5 класу на тему: Школа та шкільні предмети Конспект уроку з англійської мови для учнів 5 класу на тему: Школа та шкільні предмети Автор: вчитель англійської мови Кучеренко Наталія Володимирівна План конспект уроку з англійської мови для учні...
Конспект уроку з англійської мови для 6 класу за підручником А. Несвіт з теми: “Shopping. Shops” Конспект уроку з англійської мови для 6 класу за підручником А. Несвіт з теми: "Shopping. Shops" Автор: вчитель англ.мови Шуліченко Тетяна Геннадіївна Урок для учнів 6 класу за підручником А.Несвіт ...
2386

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Граматичний матеріал проілюстрований чудово. Тут чітко видно,яка форму дієслова “to be” з якими особовими займенниками вживається; як утворюються заперечні та питальні речення; а також учні можуть попрактикуватися у формулюванні запитань та коротких відповідей на них у Present Continuous. Гарна робота, яка неодмінно принесе позитивний результат!!!

  2. Який нетрадиційний підхід до вивчення граматичного матеріалу. Вашу презентацію неодміно візьму.