Прописи цифр для дошкільнят

Прописи цифр для дошкільнят

Шановні батьки та педагоги!

На момент початку шкільних занять у малюка мають бути сформованими елементарні математичні уявлення.

Перед вами робочий зошит, що у доступній формі ознайомить дітей з основами математики. Виконуючи завдання, дитина познайомиться з кількісним та порядковим значенням чисел, основними математичними знаками, навчиться розв’язувати прості приклади на додавання та віднімання.

Для того щоб малюк запам’ятав графічний образ цифри та навчився її писати, запропонуйте йому обвести цифру по крапках спочатку у великих квадратах, потім у середніх, а далі у найменших. Для цього у нагоді стануть стрілочки, що вказують послідовність написання цифри.

На частині аркуша, що у клітинку, малюк потренується писати цифри самостійно. На кожній сторінці вказано склад числа за допомогою намистинок. Запропонуйте малюку розповісти, яким чином можна скласти число. Наприклад, чотири — це один і три, два і два, три і один, нуль і чотири. Пам’ятайте, що дитина не повинна перевтомлюватись.

Тривалість занять не повинна перевищувати 20-25 хвилин. Займатися з книжкою можна як індивідуально, так і з групою дітей.

Не забувайте похвалити малюка за старанність.

Бажаємо успіхів!

Зошит прописів з математики для дошкільнят

Скачати прописи для дошкільнят

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Вважаю, що таким робочим зошитом можна займатися і з 5 років. Математичні здібності необхідно розвивати з раннього дитинства це полегшить його навчання у шкільні роки. Публікація подається чорно-білою, що дає змогу її роздрукувати та вільно ненав’язливо користувася у часи дозвілля

  2. Цікаво, якою програмою користувалися розробники цього пропису, рекомендуючи навчання писати навіть не друковані, а писані цифри. В жодній програмі такі вимоги не висуваються.Вчімо дітей робити умовиводи,доводити вірогідність свого міркування, досконало виконуймо програмові вимоги, зрештою, просто готуймо руку до письма за допомогою паличок,пунктирних, хвилястих… та моторики дрібних м`язів…