mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Українські прописи для дошкільнят

Українські прописи

Прописи – чудове вигадування дорослих, для розвитку навичок письма у дітей. Використовувати прописів можна з самого раннього віку, починаючи з 3 років.

Зараз можна знайти величезну кількість прописів. Головне, підібрати прописи для дитини, що відповідають її віку. На цій сторінці ви зможете безкоштовно викачати і роздрукувати прописи для дітей 3-4 років, 5-6 років (дошкільнят) і першокласників.

Не варто починати зайняття відразу з прописів цифр, букв і слів – це дуже складно. Малюкам в 3-4 роки будуть цікаві прописи із захоплюючими завданнями на уважність, точність і координацію рухів.

Це прописи з досить простими фігурами, лініями, різними завитками. Нехай малюк спочатку потренує руку, обводивши фрагменти картинок, забавні гачки і палички.

Малюк повинен навчитися проводити різні фігурні і безперервні лінії рівно і красиво, намагатися не відривати олівець від паперу. Це не так просто.

Українські прописи для дошкільнят

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(6 оцінок. Рейтинг публікації: 4.3 з 5)
6989

Магазин UROK-UA.com

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 коментарів

 1. Завдання такого якого роду легко використовувати як вдома, так і в дошкільних освітніх установах. Такі виконувати набагато корисніше, ніж розфарбовувати звичайні розмальовки. А ще вони служать відмінним додатковим матеріалом до занять, для підготовки руки до письма.

 2. Навчальний посібник побудовано за всіма методичними вимогами через подорожі з їжачком Колючкою, добре, що всі завдання ідуть від простого до складного, доступні дітям. Шкода, що не має грифу МОН України, Обов`язково запропонуємо батькам для самостійної роботи з дітьми.

    1. дуже класний пропис, головне, що на українській мові, але як його скачати?
     розпишіть детальніше будь ласка.