mail@urok-ua.com

Прописи для дошкільнят

Прописи для дошкільнят

Пропонований робочий зошит з розвитку базових графічних та каліграфічних навичок допоможе вам якнайкраще підготувати руку дитини до письма у школі. Зошит сприятиме формуванню в дитини певних вмінь та початкових навичок каліграфічного письма. Адже добре відомо, що через брак саме таких початкових навичок у малят може виникнути негативне ставлення до уроків письма чи навіть неприйняття навчання взагалі.

Тож головна ідея І мета цього зошита — саме підготувати малюка та його руку до оволодіння письмам за допомогою найсучасніших методик та комплексу спеціально підібраних вправ. ЦІ вправи допоможуть зміцнити ще слабкі в такому віці м’язи кисті І пальчиків малюка, нададуть Тм злагодженості і скоординованосгі, розвинуть м’язову пам’ять руки. Для цього дитині пропонуються різноманітні вправи на обведення та побудову різних фігур І графічних елементів, їх штрихування та розфарбовування. У зошиті також наведено вправи з написання фрагментів букв — як друкованих, так і каліграфічних.

Завдання ускладнюються поступово, тому працювати Із зошитом треба послідовно — сторінка за сторінкою. Пояснюючи завдання, обов’язково пересвідчуйтесь, що дитина все зрозуміла правильно. Під час розфарбовування стежте, щоб дитина не поспішала, працювала охайно, не виходячи за контури. Не бійтеся фантазувати — запропонуйте дитині нові завдання на основі поданих у зошиті. Бажано також завести додаткові зошити (один — у клітинку, один — у косу лінію), у яких дитина зможе працювати над вправами, які одразу видалися їй важкими, а також для додаткових завдань.

Для виконання вправ малюку знадобляться добре заточений простий (м’який) та кольорові олівці, а також кулькова ручка. Ручкою можна користуватися, виконуючи завдання, що пов’язані із написанням графічних елементів та фрагментів букв, інші завдання краще виконувати олівцями.

Не забувайте робити розминку для пальчиків до І під час занять. Стежте за тим, як сидить дитина, як вона тримає ручку чи олівець, чи правильно лежить зошит. Із появою ознак утоми, неуважності — припиняйте заняття або робіть перерву. Краще працювати з дитиною частіше, але не більше ніж 20—25 хвилин поспіль. Обов’язково закінчуйте заняття на позитивних емоціяхі І пам’ятайте, що в дошкільному віці не обов’язково вчити малюків написання каліграфічних літер. Головне — забезпечити достатній розвиток дрібної моторики та координації рухів руки дитини. Добре підготовлена до письма рука додасть малюкові впевненості в собі у перші дні навчання. А коли дитина не відчуватиме страху перед школою, то не втратить природного бажання вчитися.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(17 оцінок. Рейтинг публікації: 4.1 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Навчально-методична розробка “Весела абетка” Навчально-методична розробка "Весела абетка" Автор: вчитель початкових класів Сіроштан Олена Володимирівна Даний посібник містить цікаві малюнкові літери періоду навчання грамоти. У посібнику пропо...
Завдання для підготовка до школи майбутніх першокласників Завдання для підготовка до школи майбутніх першокласників До вашої уваги посібник у якому ви знайдете багато різноманітних завдань та тестів для підготовки вашого малюка до школи. Підручник допом...
Вправи для навчання читання Вправи для навчання читання ЗАГАЛЬНІ ПОРАДИ БАТЬКАМ Навчаючи дитину читати, стимулюйте її інтерес до розпізнавання букв, складів та слів. Читайте разом Із нею написи на вулиці, у транспорті, у газ...
6902

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Дякую за матеріал! Саме розвиток дрібної моторики сприяє в подальшому правильному письму. Завдяки тренуванні м’язи рук поступово зміцнюються і стають готовими до напруженої роботи.

  2. Цікава гімнастика для пальчиків, графічні диктанти, штрихування, прийоми обведення і домальовування, робота за певним зразком, вправи на увагу стануть хорошою підмогою вихователю в організації індивідуально-групової роботи з підготовки руи дитини до письма.