mail@urok-ua.com

Природознавство 2 клас
Проект “Книга скарг природи”

Автор: вчитель початкових класів Липенко Тамара Володимирівна

Екологічний проекст

Більшість людей любить природу. Але на жаль, деякі з них, спілкуючись з навколишнім середовищем , завдають йому великої шкоди. Тому від нашої поведінки у природі залежить, чи побачить ще хтось красу лісу і голубінь ріки, перші проліски і квітучі сади.

Ми вирішили допомогти природі і провели операцію „Чистий двір”, дослідили, які місця нашої місцевості потребують допомоги.

Учнями та вчителями школи був очищений від бруду парк, який потребував допомоги. Також було проведено конкурс малюнка „Скарги природи”, свято „Природа просить допомоги”.
Проект сприяв розвитку творчості, комунікативної компетентності учнів.

Тип за сладом учасників: колективний.

Тип за мірою реалізації міжпредметних зв’язків: надпредметний.

Тип за тривалістю виконання: середньої тривалості.

Тип  за  результатом  діяльності: творчий.

Мета: аналіз екологічного стану природи; розвиток відповідальності за ставлення до природних об’єктів, за поведінку та дії в природі; інформування про взаємозв’язки людини з природою, про об’єкти природного оточення, які потрібно вміло використовувати і охороняти; виховання бережливого і гуманного ставлення до них.

Матеріали та ресурси

Фотоапарат, комп’ютер, Інтернет, сканер, принтер, папір, книги, енциклопедії, фарби, фломастери, маркери, ножиці, клей, відеомагнітофон, мультимедійний пристрій, телевізор.

Очікувані результати:

 • Формування навичок роботи з додатковими джерелами інформації.
 • Створення колективної «Книги скарг природи».
 • Дізнатись, як ми можемо допомогти природі.
 • Розвідати, які місця в нашому місті можуть поскаржитися. Сфотографувати побачене.
 • Виховання бережного відношення до природи.

Виконавці проекту:

 • учні 2 Б – го класу Зіньківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №2
 • Липенко Тамара Володимирівна – вчитель початкових класів, керівник гуртка „Друзі природи”

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(14 оцінок. Рейтинг публікації: 3.4 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Конспект уроку з природознавства для 2 класу на тему: “Як звірі готуються до зими?” Конспект уроку з природознавства для 2 класу на тему: "Як звірі готуються до зими?" Автор: вчитель початкових класів Іванічева Ольга Олексіївна Урок є складовою частиною теми «Природа восени», метою...
Конспект інтегрованого уроку з природознавства і трудового навчання для 1 класу на тему: “Хто такі риби?” Аплікація з паперу”Рибка”... Конспект інтегрованого уроку з природознавства і трудового навчання для 1 класу на тему: "Хто такі риби?" Аплікація з паперу "Рибка" Автор: вчитель початкових класів Кузнецова Тетяна Михайлівна Урок...
Конспект уроку з природознавства для 2-го класу на тему: Людина в довкіллі. Бережіть себе і людей навколо нас Конспект уроку з природознавства для 2-го класу на тему: Людина в довкіллі. Бережіть себе і людей навколо нас Автор: вчитель початкових класів Морозова Вікторія Петрівна Розробка даного уроку з прир...
5073

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

 1. Гуманне ставлення до природи має глобальний характер.Тому визначальним для розв’язання цієї проблеми сучасності є формування екологічної освіти, культури і свідомості кожної особистості. Тому робота над таким проектом на часі. Працюючи над темою проекту,Тамара Володимирівна, виховує в учнів гуманне ставлення до природи, зацікавлює учнів у набутті досвіду і знань, які можуть стати їм у нагоді в подальшому житті, сформувати певні навички та знання поведінки,стилю життя.