Природознавство 2 клас.
Проект “Квіти в моєму житті”

Автор: вчитель початкових класів Липенко Тамара Володимирівна

Квіти в моєму житті

Квіти – незамінна за своєю універсальністю річ. Саме із ними доволі тісно пов’язаний духовний світ людини. Квіти непомітно роблять свою велику і важливу справу — облагороджують людей, прикрашають їхнє життя.
Тому виконуючи завдання проекту, ми вирішили з’ясувати, яку роль відіграють квіти у нашому житті та як дата народження впливає на вибір квітів. В свою чергу кожен знак відноситься до однієї з чотирьох стихій. Тому ми свої групи утворили по належності до відповідних стихій. І дотримуючись цих критерій, вибрали квіти, які потрібно дарувати кожному на свята.
Щоб краще дізнатися про квіти, ми вирішили підготувати Свято квітів.
Також була проведена вікторина „Чи знаєш ти квіти своєї місцевості?”, випущена стінгазета „ Завітай у царство квітів”,проведено фестиваль зачісок та конкурс вишиванок.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Тамара Володимирівна створила цілу низку вправ, заходів, щоб діти краще дізналися про квіти, дуже сподобалось у проекти те, що діти працювали у групах, де були зазначені їх прізвища, розглянули квіти-гороскопи, квіти -талісмани, працювали над створенням газети. А яке свято квітів! Чудово, дуже чудово!

  2. Проект “Квіти в моєму житті”- дуже цікава робота, яка демонструє тісну, творчу співпрацю вчителя та його вихованців. Це засіб формування критичного мислення і водночас розвитку творчих здібностей дитини. Такий підхід дає можливість сприяти формуванню у дітей уміння працювати у команді, а отже — розвивати здатність соціальної взаємодії. Так тримати!

  3. Мені дуже сподобався проект. Навіть не проект, а дуже велика за об’ємом і дуже цікава для дітей робота. Завдання для кожної комани були дуже різні. Саме такі “моменти” у навчанні найбільше і запам’ятовуються дітям. Так тримати!!!