Природознавство 2 клас
Проект “Не зривай першоцвітів!”

Автор: вчитель початкових класів Липенко Тамара Володимирівна

Первоцвіти

Навесні, коли у лісах зацвітають першоцвіти, на вулицях міст з’являються продавці, які незаконно продають ці квіти. Незаконно – тому що практично усі первоцвіти, що ростуть на українській землі охороняються регіональними червоними списками або взагалі, Червоною Книгою України, причому деякі з цих рослин находяться на межі повного зникнення.
Щоб оберегти квіти від повного знищення, ми і провели операці. „Первоцвіт”. У рамках Проекту було організовано тематичні заходи: проводилися заняття, вікторини, діти власноруч виготовляли плакати, стінгазети, малювали весняні квіти, закликаючи до охорони і збереження первоцвітів.
Ми сподіваємось, що проект допоможе врятувати нашу Землю від варварського знищення. Ми завжди пам’ятаймо , що Земля — це неоціненний дар, наш дім, і берегти її — наш священний обов’язок.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Великої поваги заслуговує Тамара Володимирівна, яка взяла на себе відповідальність з учнями 2 класу працювати над цією темою та навчити робити проекти. І завжди викликають захоплення такі вчителі, які і самі до цього нового прагнуть, і дітей вчать!