mail@urok-ua.com

Розробка туристсько-краєзнавчого маршруту Дубенщиною “Що не могли в словах сказать устах, нехай кулями розкажуть пістолети”

Автор: педагог-організатор, керівник гуртків Кравець Наталія Володимирівна

Кравець Наталія ВолодимирівнаУ цьому виданні описано маршрут пішохідного походу та експедиційні матеріали по Дубенщині.

Збірник розрахований на вчителів, педагогів позашкільних закладів, керівників туристичних груп, юних туристів-краєзнавців, а також усіх, кого цікавить активний відпочинок.


 

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Дійсно хороший задум здійснити пішохідний похід Дубенщиною.Це буде хороша виховна робота,яка відкриє новий погляд на свою малу Батьківщину.Тільки мені не зрозуміла назва маршруту.Змініть на більш “мирну”.Матеріал корисний і можна використати в літньому таборі.Дякую

  2. Матеріал цікавий, змістовний, захоплюючий. Має виховне значення, сприяє формуванню просторової компетентності учнів та й не тільки. Безсумнівно, що подібна екскурсія не залишить нікого байдужим.

  3. Матеріал просто СУПЕР! Як сказав Григорій Сковорода- “Пізнай свій край…, себе, свій рід, свій набрід, свою землю – і ти побачиш свій шлях у життя…” А свій шлях туристсько-краєзнавчого маршруту Дубенщиною було розроблено Наталією Володимирівною (і дякую, що автор поділилася ним з колегами через даний сайт). Ця розробка, як схема для тих, хто хотів би спробувати, але не знав з чого розпочати таку роботу. Впевнена, що такі експедиції залишать слід у пам яті учнів на все життя. Творчого Вам вогнику! Щиро дякую!

  4. Матеріал Вашої роботи не лише корисний, а й дуже актуальний сьогодні!

  5. У захваті! Почала читати, бо не дуже сподобалась назва проекта ( погано, що кулі продовжують “розповідати”, нехай краще уста… Але Ваша експедиція, звіт – це справжній приклад краєзнавчої роботи. Дякую. Бажаю успіхів. Гарних свят!