mail@urok-ua.com

Розробка уроку з алгебри, 11 клас

“Елементи комбінаторики, теорії ймовірностей та математичної статистики”

Автор: учитель Долгих Тетяна Олександрівна

Долгих Тетяна ОлександрівнаДаний урок розроблено мною із використанням такого виду інноваційної технології , як предметно – зорієнтований, використавши один із елементів технології , а саме ігрову. Я прагнула створитиумови для повного індивідуального розвитку дитини, актуалізацію можливостей дитини. Хочу навести слова Венера “Якщо ми хочемо, щоб дитина щось засвоїла , то потрібно це втілити в діяльність самої дитини”. Пропоную розробку уроку математики


Тема: елементи комбінаторики, теорії ймовірностей та математичної          статистики.

Мета: узагальнити знання учнів з теми;

розвивати творчу активність учнів, учити об’єктивній самооцінці, вміло коригувати свою навчальну діяльність;

виховувати впевненість у своїх силах, колективізм і самостійність, прищепити інтерес до математики.

Тип уроку: узагальнюючий.

Хід уроку

Завантажити документ на диск

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Треба відзначити , що дана тема не для всіх учнів легко вивчається. Мені сподобались тестові завдання, проте мало повторення і систематизації знань і умінь учнів. Дякую.

  2. Тетяна Олександрівна, дякую за змістовий урок. Використані ігрові технології, безумовно, створюють умови для підвищення ефективності уроку, розвитку інтересу до навчання та сприяють розвитку стійкої мотивації навчання.

  3. Ігрова форма непритаманна роботі в старшій школі, але інтелектуальні ігри, що несуть глибоке смислове навантаження, формують стійкий інтерес до предмету, розвивають логічне та критичне мислення учнів є одним із засобів для всебічного розвитку дитини, а тому з радістю сприймаються і учнями, як можливість реалізувати в повній мірі свої здібності, так і вчителями для урізноманітнення форм навчальної діяльності . Повторення вивченого на такій грі, на мою думку, можна звести до мінімуму, більше користі отримаємо від розв’язування конкретних практичних задач.