Сценарій свята англійської абетки

Автор: вчитель англійської мови Косиця Надія Миколаївна

Косиця Надія МиколаївнаМатеріали, які пропонуються можуть бути використані під час проведення свята англійської абетки у школі з використанням підручника О.Карп’юк для 1 класу. За своїми функціональними особливостями вони нагадують підсумковий творчий урок, який проводиться на матеріалах вивчених тем.


 

Мета:

Створити умови для активного і творчого розвитку особистості і стимулювати інтерес учнів до вивчення англійської мови.

Завдання:

Освітні:

  • закріплення учнями алфавіту;
  • закріплення слів за темами: “Кольори”, “Сім’я” та “Іграшки”;
  • збільшення пасивного словника дитини.

Виховні:

  • мотивувати учнів застосовувати отримані знання для вирішення поставленого завдання;
  • формування в учнів уміння і бажання взаємодіяти в колективі;
  • виховувати в учнів відповідальність за доручену справу; самостійність.

Розвиваючі:

  • розвиток уваги і пам’яті (пригадування).

Обладнання малюнки літер, магнітофон з диском, іграшки, кульки, роздавальний матеріал для конкурсів та ігор,виставка дитячих зошитів та творчих робіт, декорації для вистави

Хід свята

Завантажити документ на диск

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дякую за публікацію! Нелегко підготувати таке свято, зазвичай ABC Parties не такі “об’ємні”,- але дуже цікаво і весело! Єдине, що мені не вважається доцільним: представлення англійського алфавіту українською мовою, замість звичних “A is for Apples and Apple-trees. I can see apples on the apple-trees” і т.п. Але у вас, шановна Надіє Миколаївно, чудові учні і прекрасний урок!

  2. Використала цю розробку у себе на виховному заході. Дітям дуже сподобалося, особливо казка “Червона шапочка”. Завдання для дітей не важкі, доступні для розуміння і дійсно допомогли повторити матеріал з вивчених тем.

  3. Досить цікавий захід, безумовно, створює умови для застосування набутих знань, навичок і умінь. Це, в свою чергу, забезпечує стійке позитивне відношення до навчання. Вважаю, діти були дуже задоволені зустрічі з казковими героями. Так тримати!