mail@urok-ua.com

Сучасний урок англійської мови

урок англійської мови

В наші дні викладацьке мистецтво чітко диктує необхідність нових підходів до навчання, у тому числі і англійської мови. Старі методики, що були колись єдино вірними, відходять в минуле, а їх місце займає нова, креативна техніка викладання, ґрунтовані не на строгому зубрінні, а на розумінні пройденого матеріалу і зацікавленості в його вивченні. Сучасний урок англійської мови вже не може обходитися без дієвих методик викладання. Тому самоосвіта вчителя англійської мови відіграє також дуже важливу роль в покращенні проведення уроків

На основі психологічного аналізу, що проводиться за такими параметрами, як новизна, емоційність, зв’язок з потребами і інтересами учнів, об’єм матеріалу, його доступність і так далі, сучасний урок англійського є цікавим для слухачів, може притягнути їх увагу і направити думки учнів в потрібне русло. На жаль, на сьогодні далеко не усі викладачі здатні адекватно оцінити міру зацікавленості класу в їх предметі і підтримати інтерес учнів на потрібному рівні. Відповідно якість навчання істотно знижується.

Однією з останніх тенденцій є використання в навчанні англійській мові сучасних інформаційних технологій – повчальних комп’ютерних ігор, електронних підручників і іншого подібного. Такі заходи дозволяють істотно підвищити інтерес учнів до процесу роботи над засвоєнням нової інформації, зробити урок захоплюючим і дещо збільшити його темп. Втім, останнє далеко не завжди є позитивним моментом.

Також сучасний урок англійської мови включає по можливості індивідуальний підхід до кожного з учнів. Важливо підібрати відповідний комплекс вправ для людей з різними ведучими каналами інформації. Разом з цим, якщо члени учбової групи володіють англійською мовою на різному рівні, необхідно застосовувати різнорівневі вправи. Тут оптимальні комп’ютерні програми, що видають вправи для роботи з рівнем складності, що поступово підвищується. 

Презентація “Вимоги сучасного уроку”

Скачати презентацію “Вимоги до сучасного уроку англійської мови”

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 з 5)
3238

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Сучасний урок хороший тим, що можна варіювати інноваційні ідеї та основні закономірності , перевірені часом. А особлива подяка автору за цей матеріал. Кожен знайде в ньому для себе щось корисне.

  2. Дякую за чудову презентацію, використала її на педраді. автор презентації добре ознайомив з вимогами сучасного уроку англійської мови, показав шляхи підготовки до такого уроку.