mail@urok-ua.com

Сучасний урок англійської мови

урок англійської мови

В наші дні викладацьке мистецтво чітко диктує необхідність нових підходів до навчання, у тому числі і англійської мови. Старі методики, що були колись єдино вірними, відходять в минуле, а їх місце займає нова, креативна техніка викладання, ґрунтовані не на строгому зубрінні, а на розумінні пройденого матеріалу і зацікавленості в його вивченні. Сучасний урок англійської мови вже не може обходитися без дієвих методик викладання. Тому самоосвіта вчителя англійської мови відіграє також дуже важливу роль в покращенні проведення уроків

На основі психологічного аналізу, що проводиться за такими параметрами, як новизна, емоційність, зв’язок з потребами і інтересами учнів, об’єм матеріалу, його доступність і так далі, сучасний урок англійського є цікавим для слухачів, може притягнути їх увагу і направити думки учнів в потрібне русло. На жаль, на сьогодні далеко не усі викладачі здатні адекватно оцінити міру зацікавленості класу в їх предметі і підтримати інтерес учнів на потрібному рівні. Відповідно якість навчання істотно знижується.

Однією з останніх тенденцій є використання в навчанні англійській мові сучасних інформаційних технологій – повчальних комп’ютерних ігор, електронних підручників і іншого подібного. Такі заходи дозволяють істотно підвищити інтерес учнів до процесу роботи над засвоєнням нової інформації, зробити урок захоплюючим і дещо збільшити його темп. Втім, останнє далеко не завжди є позитивним моментом.

Також сучасний урок англійської мови включає по можливості індивідуальний підхід до кожного з учнів. Важливо підібрати відповідний комплекс вправ для людей з різними ведучими каналами інформації. Разом з цим, якщо члени учбової групи володіють англійською мовою на різному рівні, необхідно застосовувати різнорівневі вправи. Тут оптимальні комп’ютерні програми, що видають вправи для роботи з рівнем складності, що поступово підвищується. 

Презентація “Вимоги сучасного уроку”

Скачати презентацію “Вимоги до сучасного уроку англійської мови”

 

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(3 оцінки. Рейтинг публікації: 5 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Конспект уроку з англійської мови для 5 класу School Life. Secondary Education in the English-Speaking Countries Конспект уроку з англійської мови для 5 класу School Life. Secondary Education in the English-Speaking Countries Автор: вчитель англійської мови Місячна Юлія Миколаївна Конспект уроку на тему "Шкіль...
Конспект уроку з англійської мови для учнів 5 класу на тему: Школа та шкільні предмети Конспект уроку з англійської мови для учнів 5 класу на тему: Школа та шкільні предмети Автор: вчитель англійської мови Кучеренко Наталія Володимирівна План конспект уроку з англійської мови для учні...
Конспект уроку з англійської мови для 6 класу за підручником А. Несвіт з теми: “Shopping. Shops” Конспект уроку з англійської мови для 6 класу за підручником А. Несвіт з теми: "Shopping. Shops" Автор: вчитель англ.мови Шуліченко Тетяна Геннадіївна Урок для учнів 6 класу за підручником А.Несвіт ...
3886

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. На жаль, презентація не відкривається, не можу завантажити. Згодна, що сучасний урок англійської повинен бути насичений новизною, емоційністю. На уроках рекомендується використання інформаційно-комунікативних технологій.

  2. Я – вчитель-логопед, але мені стало цікаво, що мається на увазі під сучасним уроком у Вашому розумінні. Як саме Ви розумієте поняття “сучасний урок”. І Ви знаєте, я не помилилася. Нічого сучасного я не прочитала. Вступ вселив в мене надію, яка згасла коли я почала читати презентацію. В основних компонентах сучасного уроку нема нічого сучасного. Все написано теоретично шаблонно по методичці. Добре, що Ви знаєте теорію, а щодо практичної частини? Де сучасні методики? Який може бути сучасний погляд без практичних прийомів, які Ви збираєтеся або вже використовуєте?

  3. Сучасний урок хороший тим, що можна варіювати інноваційні ідеї та основні закономірності , перевірені часом. А особлива подяка автору за цей матеріал. Кожен знайде в ньому для себе щось корисне.

  4. Дякую за чудову презентацію, використала її на педраді. автор презентації добре ознайомив з вимогами сучасного уроку англійської мови, показав шляхи підготовки до такого уроку.