mail@urok-ua.com

Тестові роботи до уроків читання для 2-го класу

Автор: вчитель початкових класів Лєскова Алла Ігорівна

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 4.5 з 5)
3774

Можливість коментувати публікації тимчасово закрито.

5 коментарів

  1. На мою думку, тестові завдання не дають повного уявлення, чи зрозуміли учні матеріал, чи ні. Якщо починати “тестувати” дітей з початкової школи, то ми в 11 класі матимемо (і вже маємо) дорослих, які не вміють ні переказати твір, ні висловитись, ні аргументувати свою думку. Маємо проблеми з написанням учнями творів. Але сама Ваша робота цікава)))

  2. Чесно кажучи, я проти тестових завдань. Потрібно вчити дітей працювати усно, давати відповіді письмово. Якщо вони навчаться добре це робити, з тестами будуть справлятися на відмінно. На привеликий жаль, в протилежний бік ця система не діє. Як на мене, з тестами потрібно знайомити дітей, як можна пізніше. А користь із них – це полегшення роботи вчителя, от і все!

  3. Корисна підбірка тестових робіт для 2-го класу, завдяки ним можна перевірити, як учні зрозуміли прочитане. Але прикро, що, в цілому, тести мають завдання закритого типу. На мою думку не вистачає завдань відкритого типу.

  4. Прикро, що натрапила на матеріал, після того, як мої учні перейшли до 3 класу! Хотілося б використати ці завдання на уроках. Теж часто використовую подібні тести, але даю більше завдань (10-12)!