mail@urok-ua.com

Тренажер для учнів 2-3 класів “Таблиця множення в кросвордах”

Автор: вчитель початкових класів Мірошниченко Надія Вікторівна

Мірошниченко Надія Вікторівна

Однією з вимог по оновленню змісту початкової освіти є відмова від практики механічного заучування навчального матеріалу, а натомість використовування способів поступового запам’ятовування у процесі роботи. Зокрема це стосується вивчення таблиці множення. Також дуже важливим для цілісного сприйняття навчального матеріалу, формування системного мислення, позитивного емоційного ставлення до пізнання є встановлення міжпредметних зв’язків.

Запропонований матеріал допоможе дитині навчитися працювати з таблицею множення, в ігровій формі сприятиме її запам’ятовуванню без зайвого заучування. В цікавій грі дитина автоматично запам’ятає навчальний матеріал.

Завдання сприяють розвитку розумових здібностей, пам’яті, уваги, логічного та просторового мислення, а також творчих здібностей дитини.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(15 оцінок. Рейтинг публікації: 4.9 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Задачі на основі краєзнавчого матеріалу Задачі на основі краєзнавчого матеріалу Автор: вчитель початкових класів Харченко Наталія Степанівна Пропоную учням задачі на основі краєзнавчого матеріалу. Вони сприяють розширенню світогляду школя...
Прийом «Пошуковці» (для учнів 1-4-х класів) Прийом «Пошуковці» (для учнів 1-4-х класів) Автор: вчитель початкових класів Лисак Наталія Анатоліївна Прийом розвиває спостережливість, уміння аналізувати, робити висновки; вдосконалює навички роб...
Соціальний учнівський проект “Книжкова полиця” Соціальний учнівський проект "Книжкова полиця" Автор: вчитель математики, інформатики Ніколаєва Олена Вікторівна Учнівський проект "Книжкова полиця" створений з метою популяризація української і кла...
1886

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 коментарів

 1. Такі завдання стануть у нагоді як учителеві, так і батькам, які переймаються знанням таблиці множення їхніх дітей. Малюки не лише засвоять знання табличних випадків множення, а й дізнаються багато цікавої інформації про життя мешканців нашої планети. Хто ж там чи що ховається за клітинками ? Аж самому цікаво!

 2. Оригінальний тренажер для засвоєння таблиці множення. За цією схемою можна закріпити і таблицю ділення. Чи були випадки, коли діти здогадувалися, яку клітинку позначити без розв’язування? Дякую за плідний доробок.

 3. Просто бомба!Моі малиші з задоволенням все виконували і без криків)Дякуємо

 4. Із великим задоволенням переглянула ваш тренажер. Це чудова ідея! Надіє Вікторівно, ви творчий учитель, тому не сумніваюся – ваші діти обдаровані. З такими завданнями навіть найпасивніший учень оживе на уроці і просто змушений буде запам”ятати таблицю множення)))) Впевнена, дітям було цікаво та весело і табличка дуже просто і невимушено відклалася в пам”яті. Дякую. Обов”язково використаю зі своїми учнями.

 5. Спасибі автору за гарну ідею. Уже бачу як запропоную дану публікацію для п’ятикласників з початковим рівнем знань, впевнена, вони будуть в захваті. Як бабуся, візьму на замітку на майбутню роботу з онучкою.

 6. Завдання, запропоновані вчителем у тренажері, є дійсно цікавими. Вони захоплюють дітей. Так і хочеться виконувати їх одне за одним. Спрактикую у своїй роботі. Щиро дякую!

 7. Цей посібник стане у добрій нагоді педагогам, батькам, а ще бабусям. Я вже уявила, як легко нам буде працювати з онуком, у невимушеній формі здобувати нові знання, закрілювати здобуті раніше. Наснаги і плідної Вам роботи.