Тренажер для учнів 2-3 класів “Таблиця множення в кросвордах”

Автор: вчитель початкових класів Мірошниченко Надія Вікторівна

Мірошниченко Надія Вікторівна

Однією з вимог по оновленню змісту початкової освіти є відмова від практики механічного заучування навчального матеріалу, а натомість використовування способів поступового запам’ятовування у процесі роботи. Зокрема це стосується вивчення таблиці множення. Також дуже важливим для цілісного сприйняття навчального матеріалу, формування системного мислення, позитивного емоційного ставлення до пізнання є встановлення міжпредметних зв’язків.

Запропонований матеріал допоможе дитині навчитися працювати з таблицею множення, в ігровій формі сприятиме її запам’ятовуванню без зайвого заучування. В цікавій грі дитина автоматично запам’ятає навчальний матеріал.

Завдання сприяють розвитку розумових здібностей, пам’яті, уваги, логічного та просторового мислення, а також творчих здібностей дитини.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

15 коментарів

  1. Такі завдання стануть у нагоді як учителеві, так і батькам, які переймаються знанням таблиці множення їхніх дітей. Малюки не лише засвоять знання табличних випадків множення, а й дізнаються багато цікавої інформації про життя мешканців нашої планети. Хто ж там чи що ховається за клітинками ? Аж самому цікаво!

  2. Оригінальний тренажер для засвоєння таблиці множення. За цією схемою можна закріпити і таблицю ділення. Чи були випадки, коли діти здогадувалися, яку клітинку позначити без розв’язування? Дякую за плідний доробок.

  3. Із великим задоволенням переглянула ваш тренажер. Це чудова ідея! Надіє Вікторівно, ви творчий учитель, тому не сумніваюся – ваші діти обдаровані. З такими завданнями навіть найпасивніший учень оживе на уроці і просто змушений буде запам”ятати таблицю множення)))) Впевнена, дітям було цікаво та весело і табличка дуже просто і невимушено відклалася в пам”яті. Дякую. Обов”язково використаю зі своїми учнями.

  4. Спасибі автору за гарну ідею. Уже бачу як запропоную дану публікацію для п’ятикласників з початковим рівнем знань, впевнена, вони будуть в захваті. Як бабуся, візьму на замітку на майбутню роботу з онучкою.

  5. Завдання, запропоновані вчителем у тренажері, є дійсно цікавими. Вони захоплюють дітей. Так і хочеться виконувати їх одне за одним. Спрактикую у своїй роботі. Щиро дякую!

  6. Цей посібник стане у добрій нагоді педагогам, батькам, а ще бабусям. Я вже уявила, як легко нам буде працювати з онуком, у невимушеній формі здобувати нові знання, закрілювати здобуті раніше. Наснаги і плідної Вам роботи.