mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Тренажер для учнів 2-3 класів “Таблиця множення в кросвордах”

Автор: вчитель початкових класів Мірошниченко Надія Вікторівна

Мірошниченко Надія Вікторівна

Однією з вимог по оновленню змісту початкової освіти є відмова від практики механічного заучування навчального матеріалу, а натомість використовування способів поступового запам’ятовування у процесі роботи. Зокрема це стосується вивчення таблиці множення. Також дуже важливим для цілісного сприйняття навчального матеріалу, формування системного мислення, позитивного емоційного ставлення до пізнання є встановлення міжпредметних зв’язків.

Запропонований матеріал допоможе дитині навчитися працювати з таблицею множення, в ігровій формі сприятиме її запам’ятовуванню без зайвого заучування. В цікавій грі дитина автоматично запам’ятає навчальний матеріал.

Завдання сприяють розвитку розумових здібностей, пам’яті, уваги, логічного та просторового мислення, а також творчих здібностей дитини.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(7 оцінок. Рейтинг публікації: 5 з 5)
674

Магазин UROK-UA.com

7 коментарів

  1. Завдання, запропоновані вчителем у тренажері, є дійсно цікавими. Вони захоплюють дітей. Так і хочеться виконувати їх одне за одним. Спрактикую у своїй роботі. Щиро дякую!

  2. Цей посібник стане у добрій нагоді педагогам, батькам, а ще бабусям. Я вже уявила, як легко нам буде працювати з онуком, у невимушеній формі здобувати нові знання, закрілювати здобуті раніше. Наснаги і плідної Вам роботи.