Весела таблиця множення для дітей

Весела таблиця множення для дітей Автор: Бесединська Н.І. – вчитель початкових класів Гавриловецької ЗОШ І-ІІ ступенів.
Назва: Весела табличка множення.
Посібник з дидактичним матеріалом до уроків математики в 2-3 класах.
Рік випуску: 2012.
Кількість сторінок: 40.
Розмір: 5 мб.
Формат: pdf.
Якість: Хороша.
Зміст:
Вступ 3
Математичні ігри та завдання при вивченні таблиці множення 4
Цікаві задачі 35
Використана література 36

Посібник на допомогу вчителям початкових класів по вивченню таблиці множення на уроках математики в 2-3 класах

Таблиця множення без сумніву, – один із каменів спотикання у початковій школі. Зацікавити молодшого школяра таблицею множення зовсім не складно. Необхідно лише запропонувати йому цікаві завдання. Механічне «зазубрювання» рядків таблиці дітям не подобається. Окрім того, набуті знання швидко вивітрюються з пам‘яті.

Я спробувала скласти таблицю множення з допомогою математичних та мнемонічних прийомів.

Якщо учень засвоїть ці прийоми, то завжди зможе відтворити забуте місце у таблиці.

Посібник містить математичні цікавинки, ігри, загадки, зміст яких відповідає сучасним вимогам програми з курсу математики для початкової школи.

Посібник призначений для учнів 2-3 класів.

Скачати: Весела таблиця множення для дітей

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Ваш посібник – це знахідка для вчителів початкової школи і батьків. У ньому ви пропонуєте цікаві завдання на розвиток математичних здібностей, добре те, що учні не “зазубрять” таблицю множення, а мимовільно запам’ятають під час виконання цікавих завдань.

  2. Таблиця множення, без сумніву, – один із каменів спотикання у початковій школі. Тому пропоновані завдання на її вивчення та закріплення – це чудова ідея. Вважаю, діти з захопленням будуть братися за такі математичні цікавинки. Натхнення!

  3. Дуже гарна робота. Корисний посібник. Цікаві завдання для дітей. Є в прави, які вчать учнів застосовувати таблицю множення на практиці (наприклад, в магазині). Посібник полегшує роботу вчителя, спонукає учнів до активної роботи на уроці, чи в позаурочний час.

  4. Доброго дня! Гарний посібник як для вчителів, так і батьків. В збірнику зібрані різноманітні вправи і ігрові завдання на множення. Автори різними способами доводять, що запам`ятати таблицю множення і легко, і цікаво. Для допомоги привели навіть таблицю Піфагора. Вдало доповнюють завдання на множення рифмовані віршики.

  5. Дуже гарний посібник, містить цікаві завдання у ігровій формі. Діти такі розв’язують із задоволенням. Можна використовувати, як картки для самостійної роботи, при цьому здійснюючи диференційований підхід.

  6. Посібник для підготовки до уроку є цінним матеріалом.Завдання подані у цікавій для дітей формі,що дає змогу не “механічно зазубрювати” табличку множення. Візьму посібник до своєї скарбнички.

  7. Посібник до уроків математики повністю відповідає часу. Прийоми, які використовує вчитель дозволяють без заучування оволодіти програмовим матеріалом. Адже оновлена програма з математики передбачає не зазубрювання матеріалу дитиною, а розвитку вміння використовувати знання в реальних життєвих ситуаціях.