mail@urok-ua.com

Цікаві задачі для дітей 3-4 класу

Zadachi dlya ditey

Цікаві задачі і головоломки для дітей сприятливо впливають на покращення логіки, критичне мислення, дрібну моторику і творчі здібності. Діти, що швидко і легко розбираються в головоломках та вміють вирішувати різні задачі, згодом зможуть легко і швидко оцінювати ситуацію, шукати рішення проблем, що сприятливо відіб’ється на успіхах дитини у будь-якій сфері. В той же час, діти які вирішують поставлені перед ними завдання та задачі привчаються до наполегливості. Адже для вирішення багатьох задач не рідко доводитися повертатися до початку, щоб знайти правильне рішення.

Також задачі та головоломки допомагають розвитку самоконтролю в самому юному віці. Граючи і розгадуючи чергову задачу з цієї добірки цікавих задач, дитина нерідко «застряє» на деяких моментах, але нескінченне число спроб рішення задачі лише підігріває її інтерес і мотивує.

Якщо вам цікаво що ж це за цікаві задачі, ось вам одна з таких:

Цікаві задачі для дітей

Загалом ви можете скачати усі 24 цікаві задачі, що знаходяться в цьому архіві та спробувати розв’язати їх разом зі своїми дітьми.

Скачати: Цікаві задачі для дітей

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 5 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Як правильно обрати шкільний ранець/рюкзак для першокласника? Найбільш популярні рюкзаки для школи Як обрати шкільний рюкзак першокласнику? Рейтинг найбільш популярних ранців для школи (відео)   Зміст СІМ ПОРАД ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ РЮКЗАК ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКА? НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ? ...
Майстер-клас по рукоділлю. Виготовлення тришарових бантиків Майстер-клас по рукоділлю Виготовлення тришарових бантиків Автор: вчитель Пилипець Олена Юріївна В майстер-класі поетапно розглянуто виготовлення тришарових бантиків з репсових стрічок. Матеріал ад...
Проект «Режим дня школяра» Проект «Режим дня школяра» Автор: вчитель початкових класів Кучер Олена Миколаївна Практичне вправляння молодших школярів щодо правильного розподілу свого часу впродовж дня та здорового способу ...
4080

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарів

  1. Таке поєднання завдань із математичним змістом сприяє до розвитку високих здібностей у дитини. Пізнання різнобічного характеру дозволяє всебічно розвиватися. Діти із задоволення опрацюють такі завдання навіть самостійно.

  2. Ребуси, головоломки, задачі-жарти добре підійдуть дітям з високим рівнем навчання. Вони дають змогу розвинути критичне мислення, творчу уяву. Дякую за роботу! Бажаю успіхів та натхнення!

  3. Прочитавши першу задачу, одразу виникло бажання розв”зати її. Впевнена, що такі цікаві задачі, пов”язані з життям викличуть не менший інтерес у учнів. Це допоможе розвивати логічне мислення, без якого вивчення математики є в принципі не можливим. Дякую.