mail@urok-ua.com

Творчий звіт вчителя географії

Творчий звіт вчителя географії

До вашої уваги творчий звіт вчителя географії Лаптінової Наталії Миколаївни. Даний творчий звіт може слугувати чудовим зразком для написання вашого власного творчого звіту. У звіті вчителька розглянула проблему над якої працює, завдання які прагне вирішувати у своїй професійній діяльності, які методи та форми навчання використовує на уроках. Також у звіті чудово розкрито таке питання, як зв’язок інших предметів при вивчені географії. Єдиним мінусом цього звіту на мою думку є відсутність фотоматеріалів, які засвідчують усе що вказано в даному звіті. Наприклад так як у звіті вчителя історії Прокопчука М. М. Але все одно даний звіт може бути чудовим зразком не тільки вчителям географії, але й вчителям математики та інших предметів.

Оскільки ви зацікавились написанням творчого звіту, то ви напевно проходите атестацію, отже вам може бути також корисно ознайомитись із індивідуальним планом атестації вчителя та з планом професійного портфоліо вчителя.

Ну що ж, бажаю вам успіхів у написані вашого власного творчого звіту вчителя географії. Тим більше що як це можна якісно зробити ви вже бачили та знаєте.

 

Творчий звіт вчителя географії

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

  1. Наталія Миколаївна презентувала творчий звіт досвіду роботи вчителя географії .Мені сподобалася формула ,яку використовує у своїй педдіяльності вчителька,це – сприйняти,осмислити,запам”ятати,застосувати і перевірити результат.Цікаві методи роботи:дослідницька робота,Сократівський метод.Коротко і зрозуміло.Дякую

  2. Досить детальний опис досіду роботи вчителя. На мою думку, не вистачає діагностичного матеріалу, що відображає результативність роботи вихованців, досягнення. Основні висновки та перспективи подальшої педагогічної діяльності теж відсутні. Доречно було б побачити фотоматеріали.

  3. Прекрасний підхід до створення творчого звіту.Сподобалися методи “Що? Не чекали?”( ефект несподіванок) та Сократівський метод. Учитель використовує методики проблемного навчання, тому що географія – дуже цікавий

  4. Авторка подала приклад застосування різних методів та прийомів роботи з навчальним текстом. Деякі з них я буду використовувати у своїй педагогічній роботі. Дякую щиро Вам за ваші матеріали!!!

  5. Мені дуже сподобався творчий звіт учителя географії Лаптіонової Н.М. З прийомів хочу відмітити детальну роботу над текстом підручника. Дякую за гарний приклад справжнього творчого звіту. Обов`язково візьму до уваги. Бажаю натхнення і успіхів.