mail@urok-ua.com

Творчий звіт вчителя історії

Творчий звіт вчителя історії

Не секрет, що для вдалого проходження атестації, кожен вчитель повинен підготувати свій власний творчий звіт. Це стосується усіх вчителів без виключення. І вчителя математики, і вчителя біології, вчителя української мови і літератури, і звісно вчителя історії. Підготовка творчого звіту, відповідає сучасним вимога згідно індивідуального плану атестації вчителя.

У цій публікації хочу вам продемонструвати творчий звіт вчителя історії Прокопчука Михайла Миколайовича. Адже на мою думку це є напевно одним з найкращих звітів. Який без сумніву може служити зразком для інших вчителів. Отже як ми можемо побачити, розпочинається творчий звіт з розділу “Науково-методичне проблемне питання”. Де автор викладає суть проблемного питання та шляхи його вирішення. Другим розділом творчого звіту є “Науково методична діяльність” вчителя. де автор розповідає про свої методи викладання свого предмету та навчання дітей у школі. У третьому розділі звіту, вчитель розповідає про свою позакласну діяльність. Показує свої основні форми та методи позакласної діяльності. Окрім цього вчитель розповідає про свою роботу з обдарованими дітьми, про свої здобутки.

Важливим елементом творчого звіту є фотоілюстрації, які супроводжують усю роботу. Таким чином можна переконатись у достовірності проведених заходів, побачити важливі деталі. Адже завжди краще один раз побачити ніж сто разів почути.

Тому думаю, даний творчий звіт, може бути чудовим зразком для вашого власного творчого звіту і не лише вчителя історії, але й інших предметів.

Творчий звіт вчителя історії

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(9 оцінок. Рейтинг публікації: 3.3 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Пошукова робота “Палаючі серця безсмертних” Пошукова робота "Палаючі серця безсмертних" Автор: вчитель історії Сечкар Юлія Олександрівна Пошукова робота присвячена подвигам юних героїв Мелітопольщини під час Другої світової війни. &nbs...
Про що розповідає історія рідного краю Про що розповідає історія рідного краю Екскурсія до Уманського музею культури та побуту Автор: учитель української мови і літератури Гніденко Ольга Борисівна Матеріал містить відомості про літерату...
Єдина, сильна, вільна Україна! Єдина, сильна, вільна Україна! Доповідь до літературно-історичного конкурсу учнівської молоді Автор: Вчитель української мови та літератури Марченко Наталія Олександрівна Тема роботи: «Єдина, с...
3939

Відгуки та пропозиції

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Творчий звіт вчителя історії змістовний, грамотно оформлений та заслуговує на увагу. Дуже корисно порадити для ознайомлення молодим колегам, у яких атестація проходить вперше і по її закінченню потрібно написання творчого звіту. А от як це зробити, демонструє дана публікація. Дякую.

  2. Щиро дякую за зразок творчого звіту, який демонструє роботу вчителя, фотоматеріали дійсно переконують глядачів у достовірності проведених заходів. Успіхів Вам та Вашим учням)))

  3. Ви дуже творча людина напевно. Мені хотілося більше побачити у вашому звіті практичної частини досвіду роботи над проблемою (тобто тема уроку, клас і конкретне завдання).