У школу з радістю: цікаві підручники для 2 класу НУШ

Ще недавно ваша дитина тільки переступила шкільний поріг, стала першокласником, а сьогодні вона вже розпочинає другий рік навчання. Які ж труднощі можуть траплятися на цьому етапі? Багато педагогів і психологів говорять про типове згасання інтересу до навчання у другокласників. Що з цим робити, як виправити ситуацію — читайте у нашій статті.

Які книги будуть цікавими для малечі у 2 класі

Розглянемо детальніше, якими повинні бути підручники (2 клас НУШ), щоб сприяти інтересу до навчання у дітей.

З 2014 року проводиться двоетапний відбір кращих книг для Нової Української Школи. На першому доробки авторів-практиків розглядають експерти МОН України — на відповідність чинним програмам. На другому до роботи приєднуються вчителі: кожна школа обирає «свій» посібник, за який проголосувало найбільше педагогів. Підручники для 2 класу проходили конкурсний відбір у 2019 році.

За результатами вчительського голосування держава дає замовлення видавництвам. Одна з кращих українських компаній у сфері книгодрукування «Навчальна книга. Богдан» постійно співпрацює з авторами, які пишуть для НУШ, а її посібники дістають більшість  схвалень педагогів.

Чому більше не хочеться вчитися?

Правильна мотивація — запорука успішного навчання. Це особливо важливо для учнів 2 класу. Якщо в 1 клас дитина готова до всього нового, хоче порадувати батьків своїми успіхами, то в 2 класі такий ентузіазм трохи згасає. Дітей стомлює щоденна рутина обов’язків. Як же бути?

Батькам варто трохи знизити дисциплінарний тиск на дитину, а вчителям більше часу віддавати інтерактивному підходу до навчання: більше щось робити, ніж просто сидіти за партами і слухати.

Багато в чому стимулювання інтересу до навчання залежить від книги для 2 класу. Цікаві завдання, яскраве оформлення, простий і зрозумілий виклад матеріалу зроблять навчання цікавим і легким. Великий вибір різноманітних посібників для даної вікової категорії учнів є в онлайн-магазині «Навчальна книга. Богдан».

Підбірка навчальної літератури для 2 класу НУШ

Рекомендуємо підбірку підручників і посібників для учнів 2 класу НУШ: книг, зошитів і дидактичного матеріалу, які сподобаються малюкам і зроблять навчання веселим та цікавим:

  1. Серія «Математика з усмішкою» Беденка М. В.  — це робочі зошити для другокласників з казковим сюжетом  та завданнями у нестандартній формі. Діти матимуть змогу зустрітися з домовичком Шелестунчиком, мавпочкою Читою, веселими динозавриками та іншими героями.
  2. «Українська мова та читання» Чипурко В. П.  – яскравий та цікавий підручник 2 класу, змістове наповнення якого сприятиме розвитку словникового запасу учнів. А різнорівневі завдання дозволять кожній дитині розвиватись у своєму темпі.
  3. «Я досліджую світ» Будної Н. О. відповідає типовій освітній програмі О. Савченко та реалізує всі галузі нового Держстандарту початкової освіти, де диференційовані завдання підручника сприятимуть всебічному розвитку дітей.
  4. «Мистецтво», автори Островський Володимир Михайлович та Федун Галина Павлівна. Яскравий дизайн, багато ілюстрацій, творчо-пошукові завдання, дієві методи навчально-виховного процесу сприятимуть розвитку другокласників, досягненню ними культурних і мистецьких цінностей. Вчителі також мають змогу як бонус завантажити календарне планування з предмету та конспекти уроків.

Купити підручники (2 клас НУШ) в онлайн-магазині «Навчальна книга. Богдан» – https://bohdan-books.com/catalog/3341/, можна за доступними цінами. На постійній основі діють акції і бонусні пропозиції. Придбайте книги, які зроблять другий рік навчання дитини радісним і захоплюючим!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *