Урок математики 4 клас

Тема: «Знаходження різниці, коли зменшуване містить кілька нулів. Розв’язування задач»

Автор: вчитель початкових класів Петренко Світлана Михайлівна

Петренко Світлана МихайлівнаТема: «Знаходження різниці, коли зменшуване містить кілька нулів. Розв’язування задач».

Віртуальна подорож

Мета:

  • звернути увагу учнів на труднощі під час виконання дії віднімання у випадку одночасного переходу через кілька розрядів;
  • розвивати вміння розв’язувати розширені задачі на знаходження третього доданка;
  • вдосконалювати обчислювальні навички;
  • розвивати правильне математичне мовлення, увагу, творчі здібності.

Обладнання:

  • комп’ютер, слайди, друковані картки з числами, сигнальні фішки.

Тип уроку: комбінований

Конспект уроку

Завантажити документ на диск

Презентація до уроку

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Світлана Михайлівна, змістовий, хороший урок. Знову подорож – тепер по материкам. Заслуговує уваги яскрава, насичена інформацією, малюнками про тварин, презентація. Вона інструмент для підвищення ефективності уроку, забезпечення наочності матеріалу. Спасибі!

  2. Урок заслуговує на увагу колег, методично грамотно структурований, наповнення змістовне, пізнавальне, цікаве. Відповідає темі та меті. Хоча є питання. Чому у Вас відсутня виховна складова мети? Презентація яскрава і дуже симпатично оформлена, відповідає змісту уроку.

  3. Багатий пізнавальний матеріал, цікаві задачі та різноманітні форми роботи зробили віртуальну подорож такою насиченою та продуктивною. Урок дійсно навчальний, формує навички практичного застосування вивченого до розв’язування творчих завдань.

  4. Цікава мотивація уроку. До презентації підібраний необхідний наочний матеріал, що робить подорож захопливою.Широкого використання набуває аналіз задач за схемами, або їх складання. Це вчить дітей робити “опору” при розв язанні завдань, мислити, виокремлювати складові від цілого. Конспект уроку сподобався. Враховано вік учнів і пізнавальні інтереси.