Урок-подорож з інформатики для 6 класу. Узагальнення знань з теми “Текстовий процесор”

Автор: вчитель інформатики Кузьменко Наталія Олександрівна

Кузьменко Наталія ОлександрівнаУрок-подорож для учнів 6 класу. Можна проводити для узагальнення та систематизації знань учнів з теми “Текстовий процесор”


Тема. Урок узагальнення знань з теми «Текстовий процесор».

Тип уроку: урок-подорож.

Мета уроку:

освітня: узагальнити та систематизувати знання учнів з теми «Текстовий процесор», активізувати увагу та мислення, вчити учнів мотивувати свої дії, давати їм повні і вірні обґрунтування;

розвиваюча: розвивати пізнавальний інтерес, використовуючи, ігрові ситуації; розвивати спостережливість, увагу, пам’ять, уяву, мислення; розвивати уміння правильно розподіляти час та цінувати кожну хвилину;

виховна: виховання культури поведінки, культури мови, свідомої дисципліни, почуття колективізму, сприяти естетичному вихованню.

Обладнання: комп’ютери, карта-маршрут подорожі, картки з техніки безпеки.

Клас: 6.

Конспект уроку

Завантажити матеріал на свій диск

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. Цікавий підхід до уроку узагальнення знань. Діти люблять тему “Текстовий процесор” та із задоволенням вивчають можливості роботи у ноьому, а вмілий підбір підсумкових завдань лише посилить інтерс до вивчення даної теми в наступних класах.Особливо сподобалось завдання із використанням редактора формул. Гарний матеріал, творчих успіхів автору.

  2. Урок узагальнення знань з теми «Текстовий процесор» мені дуже сподобався. Автор вміло розробила завдання для систематизації знань з теми, зробила це так, щоб учням було зрозуміло, весело і цікаво.