Урок-тренінг з теми “ВІЛ, СНІД”

6 клас

Автор: заступник директора з навчально-виховної роботи , учитель основ здоров’я Пічугіна Наталія Володимирівна

Тема: ВІЛ,СНІД . Ставлення до  ВІЛ-позитивних людей.

Мета: поглибити знання про ВІЛ і СНІД; надати інформацію про шляхи зараження ВІЛ, а також шляхи якими ВІЛ не передається;

формувати вміння,навички, які сприятимуть усвідомленню вибору правильного способу життя;;

виховувати толерантне відношення до ВІЛ-позитивних людей.

Обладнання: аркуші паперу, ручки., фломастери,кольорові олівці,конверти з завданням, смайлики, зображення кошика, грибочків, сонечка ,пазли.

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.

Форма проведення: тренінг.

Конспект  уроку

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Наталія Володимирівна, спасибі за розробку цікавого тренінгу з використанням прийомів інтерактивної технології. Тема підіймається важлива, корисна, необхідна для розуміння. Дійсно, настає час вчитися жити в світі, де носієм інфекції може виявитись будь-хто, жити в світі, де є ВІЛ. Сподобалися різноманітні вправи, підібрані цікаві ситуації для обговорення.

  2. Розробка тренінгу повністю відповідає віковій категорії учасників. Багато цікавих вправ на розвиток різних видів мислення, які закріплюють та поглиблюють знання дітей про ВІЛ та СНІД, вчать толерантному ставленню до хворих. Розробку можуть використати психологи, класні керівники, вчителі основ здоров”я. Дякую.

  3. Тема тренінгу актуальна, адже формує вміння, навички, які сприяють усвідомленому вибору правильного способу життя. Сподобались вправи: “Малюй і пиши”, “Міф чи реальність”, “Навчаючись – учи”. Дякую!!!

  4. Дуже гарний урок-тренінг! Учні не лише отримали інформацію, а могли використати свої знання в практичній ситуації та даючи відповіді на запитання. Сподобалась вправа “Навчаюсь-учи”, використаю у своїй практиці. Дякую!

  5. Прекрасний урок-тренінг!!! Дуже детальний, з цікавими видами роботи та завданнями. Дуже сподобались пазли. Важливий вид роботи – обговорення ситуацій, в них – реальні життєві ситуації. Протягом усього уроку учні працюють активно, бо так дібрані вчителем завдання. Можна використати матеріал для виховної години в різних класах. Детальна поетапна рефлексія. Дуже дякую!!! Ви – професіонал!