Відкритий урок.

А вже весна, а вже красна

читання (2 клас)

Мета: Закріпити в учнів знання про пору року весну. Розвивати техніку читання, виразність, уміння переказувати текст, коментувати, складати казки, декламувати вірші. Прищеплювати любов до рідної мови, природи.
Обладнання:
Ребуси, малюнки весни, м’яч для гри «Поверни м’яч», магнітофонний запис казки, приладдя до інсценівки казки, макет телевізора.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Дякую за цікавий урок! Вміння зацікавити і захопити дітей читанням дуже важливо для педагога, думаю Ви впоралися і Ваші діти стануть справжніми цінителями літератури.

  2. На мою думку, обраний тип і структура уроку відповідають його цілям і завданням. Прагнучи забезпечити активну інтелектуальну роботу учнів на уроці, учитель використовує різні методи, прийоми ігрової технології, добирає різноманітні завдання: ребуси, малюнки весни, тощо, матеріал, що становить певний інтерес для учнів. Дякую!

  3. На уроці вчитель застосовує різноманітні вправи для досягнення мети , на мою думку, дані завдання сприяють розвитку критичного мислення.Під час підсумку вчитель спонукає учнів до самостійного здобуття знань.