mail@urok-ua.com

Внутрішні води України

Внутрішні води України

До вашої уваги публікація на тему «Внутрішні води України». Із публікації ти дізнаєшся основні визначення понять про річкову систему України. До таких визначень та понять належать: річкова долина, падіння річки, похил річки, водний режим, витрата води, річкова ерозія, алювій, базис ерозії, тераси давні, твердий стік, меандри, річний стік, водні ресурси, водний баланс, повінь, паводок. Окрім цих визначень, що стосуються водних ресурсів України, також ти багато дізнаєшся про води внутрішніх вод та їх зв’язок з природними та антропогенними компонентами. Також ознайомишся із таблицею густоти річкової сітки України, таблицею найбільших річкових систем України. Побачиш як класифікуються річки України, як класифікуються озера України та дізнаєшся як називаються 6 найбільших озер України. Окрім цього познайомишся із типами боліт за умовами їх живлення, чинниками заболочення території, схемами утворення підземних вод різних видів. Також дізнаєшся особливості водних ресурсів України та де знаходяться найбільші артезіанські басейни України.

Внутрішні води України

Презентація: Внутрішні води України

Також до вашої уваги презентація на тему: Внутрішні води України. Презентацію підготувала вчитель географії Пожар Галина Іванівна. Загалом презентація складається із 77 слайдів. В яких ти дізнаєшся, що таке річка, озеро, болото, підземна вода та лиман. Скільки річок нараховується в Україні та яка довжина цих річок. До яких басейнів належать річки України. Як скласти план характеристику річки. Побачиш де знаходяться басейни українських річок на карті України. Дізнаєшся про гідрографічні особливості території України. Які головні річкові системи України. Що таке витрата води та як класифікуються річки за нею. Як розподіляються річки України по її території. Також побачиш куди впадають найбільші українські річки їх загальну довжину та площу басейну. Побачиш як виглядають такі річки як: Дністер, Збруч, Стрий, Серет, Стрипа, Дунай. Побачиш гірську річку Карпат – Прут, Тиса, Біла Тиса. Також багато дізнаєшся про такі річки як Сіверський Донець, які праві та ліві протоки має ця річка. Також про річку Оскіл, Айдар. Більш докладно у презентації розглянуто річки Південний Буг та Дніпро. Окрім цього як та де формуються водні ресурси України. А також побачиш на карті структуру водних ресурсів України.

Відео: Внутрішні води України

Також пропоную подивитись цікаве відео про внутрішні води України та про воду, яку ми п’ємо. Наскільки вона чиста та чи дійсно її можна пити? Як можна очистити Дніпро та де вода в Україні найбрудніша. Про все це у короткому відео із випуску новин.


Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1.  У даній публікації дізнаємся про внутрішні води  та їх звязок  з природніми та атропогенними компонетами. Добре подана таблиця густоти  річкової сітки України. Багато інформації. Щиросердне спасибі.