Виховання хлопчика
Енциклопедія для джентльменів

Виховання хлопчика

 

До вашої уваги підручник для юних хлопчиків «Енциклопедія для юних джентльменів». Підручник видано 2002 року видавництвом «Промінь» у місті Харкові. Підручник складається із 64 сторінок, які допоможуть виховати хлопчиків початкових класів. Книга цікаво та красиво оформлена. У ній ти знайдеш багато цікавих та корисних порад для покращення поведінки та стосунків з оточуючими. Вивчаючи цей підручник ти станеш справжнім джентльменом, тобто шляхетною та порядною людиною. Читаючи цей підручник-енциклопедію ти зрозумієш, що багато речей у твоєму житі, насправді залежить лише від тебе. Звичайно, що одна книжка не вирішить усіх життєвих ситуацій та проблем, які можуть скластися у житті. Проте вона зверне увагу на багато основних моментів, навчить правильно спілкуватись із людьми та друзями, дасть багато відповідей на різні питання. А головне пам’ятай, що для того щоби стати джентльменом потрібно стати відповідальною, доброю, сміливою та сильною людиною. І хай тобі щастить!

Скачати підручник: Енциклопедія для джентльменів

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Безумовно, яскрава, цікава та пізнавальна енциклопедія приверне увагу юних джентльменів. Грамотно і в доступній формі подано інформацію, яка звертається саме до хлопчика. Варто лише перед тим як подарувати таку книгу сину, батькам наголосити, що якщо у нього виникнуть запитання він може звернутися до них, щоб з”ясувати їх. Порекомендую дану енциклопедію мамам, які виховують хлопчиків, вона уже в моїй творчій скарбничці. Дякую.

  2. Книга згодиться мамам хлопчиків, а не лише дітям. Адже вона має прихїований підтекст і допомагає мамі зрозуміти, як виховати майбутнього джентельмена. Доречними є згадки про види спорту, які допомагають підрости, у поєднанні з харчовими продуктами. Важливим аспектом є і наявність хороших ілюстрацій, які допомагають дитині зрозуміти зміст прочитаного, особливо якщо дитина лише вчиться читанню. Порадувала наявність сучасних героїв типу Кіндера. Часто дітям нав*язують Шапокляк, Буратін, Мийдодирів тошо, про яких вони навіть не знають. Це роблять автори, які самі виросли на таких героях. Зараз дітей цікавлять Фіксики, Лунтик, поліцейські-щенята, стікіз, “Кіндер”, тому від них і потрібно відштовхуватися.