Використання мультимедійних технологій на уроках хімії

з досвіду роботи викладача

Автор: викладач хімії та біології Іващенко Наталія Василівна

Викладач хімії та біології Іващенко Наталія ВасилівнаМатеріали презентації на тему: «Використання інтерактивних і мультимедійних технологій при викладанні хімічних дисциплін» є творчою трансформацією нових педагогічних ідей на основі сучасних технологій, моделюванням особистого досвіду, який сприяє активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів. В презентації представлений матеріал з досвіду роботи викладача хімії та біології Слов’янського професійного аграрного ліцею Іващенко Наталії Василівни.

Презентація складається з наступних розділів:
1. Характеристика груп методів навчання;
2. Види пакетних програм (опис готових пакетних програм, які можна використовувати при вивченні хімії);
3. Загальна характеристика програми «MY TEST» для створення різноманітних тестів;
4. Результати дослідження впровадження інтерактивних технологій у навчальний процес (дослідження ефективності використання інтерактивних технологій при вивченні предмету «Хімія» проводилося на базі Слов’янського професійного аграрного ліцею. Респондентами виступили студенти першого і другого курсів у кількості 75 осіб).
5. Можливості і переваги мультимедійних засобів;
6. Проблемні питання використання мультимедійних технологій.

Вікно перегляду презентації

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарі

  1. В презентації представлений матеріал з досвіду роботи Наталі Василівни «Використання інтерактивних і мультимедійних технологій при викладанні хімічних дисциплін». Проблема, дійсно, дуже актуальна. Мультимедія-технології є на сьогодні одним із найбільш ефективних засобів навчання. Саме тут повною мірою реалізується давній, але до сьогодні правильний принцип методики викладання: краще один раз побачити, ніж сто разів почути. Результаті досліджень учителя тому підтвердження. Так тримати!

  2. Ваша презентація «Використання інтерактивних і мультимедійних технологій при викладанні хімічних дисциплін» сприяє активізації навчально-пізнавальної діяльності учнів. Гарний досвід))) Успіхів Вам та Вашим учням)))

  3. Замечательная работа. мультимедийные технологии – это преподавание ХХІ века.