Як відкрити ISO файл

Дуже часто на нашому сайті ми розміщуємо інформація у форматі ISO. В основному це стосується комп’ютерних програм та ігор для дітей, але може стосуватись і інших файлів. Проте у користувачів, часто виникають складнощі із відкриттям файлів такого формату. Тому було вирішено раз і назавжди вирішити цю проблему. У цій публікації ми розберемо усі нюанси такого відкриття файлів, такого формату як iso. Ну і звісно при розміщені таких файлів на сторінках нашого сайту будемо надавати посилання на цю публікацію.

Варто відзначити що формат ISO це – один з найпоширеніших форматів у мережі Інтернет. І тому уміти відкривати такі типи файлів, просто необхідно. Сам формат iso являє собою ідентичну копію диску із програмою, грою, музикою чи іншою інформацією. Для відкриття цих так званих образів дисків існує багато різних рішень. Але ми розглянемо найбільш поширений варіанти вирішення цієї проблеми.

Як відкрити файл iso програмою Daemon Tools?

Отже варіант перший як відкрити файли із розширенням iso це скористатись програмою Daemon Tools. Скачати її можна із багатьох сайтів в тому числі і з офіційного сайту. На офіційному сайті представлені різні варіанти цієї програми. Пропоную скористатись варіантом DAEMON Tools Lite . На сайті можна прочитати що це платна програма, вартість ліцензії коштує майже 15 доларів. Але це стосується комерційних організацій. Ми ж у домашніх умовах, можемо спокійно користуватись пробною версією цієї програми протягом 20 днів. Після чого переустановлюємо програму та користуємось далі.

Користуватись програмою дуже просто та зручно. Після того як ви її скачаєте та встановити на свій комп’ютер (встановлення відбувається стандартним чином), усі файли які були на вашому комп’ютері у форматі iso, змінять свій вигляд. На них починає діяти програма і відповідно тепер ці файли можна відкрити саме нею. Для цього клацаємо двічі по нашому файлі iso і програма починає монтувати образ диску на вашому комп’ютері (процес триває кілька хвилин).

Процес монтажі обра диска з файла iso

Після того як програма DAEMON Tools змонтує образ диска із файла iso, у вас на комп’ютері поруч із дисками приводу CD чи DVD, з’являться змонтовані образи.

Результат монжажу файла iso

Натискайте на змонтований образ, та встановлюйте програму, гру чи інші файли, на ваш комп’ютер. Після цього запускайте інстальований диск, натиснувши на відповідний ярлик на робочому столі. Все готово.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *