Програма для вивчення української мови

Пропонуємо до вашої уваги цікаву розвивальну програму для дітей молодшого шкільного віку “Аліса вивчає українську мову”. Ця цікава та яскрава гра допоможе вашій дитині дізнатись більше про українську мову, розвинути логічне мислення та збільшити свій словниковий запас з української мови.

Ви можете легко завантажити цю програму на свій комп’ютер у форматі iso, натиснувши на відповідне посилання. Після чого вам потрібно змонтувати образ диска цієї гри аби встановити та запустити її. Якщо ви не знаєте як це зробити, пропонуємо ознайомитись з інструкцією “Як відкрити iso файли“.

Ну а зараз поглянемо, що нас чекає у цій програмі.

Меню програми

Як ми бачимо з меню програми, у цій грі всього 7 етапів, у кожному етапі по 20 варіантів завдань.

Завдання №1 називається “Старенька бабуся”. У цьому завданні дитині потрібно із представлених речень сформувати логічний текст. Для цього необхідно натиснути спочатку на перше речення, потім на друге, потім на третє і на четверте. Якщо дитина зробить усе правильно у неї вийде коротка логічна розповідь.

Гра Старенька бабуся

У наступному етапі гри, дитина вивчатиме слова ввічливості, які є в українській мові. Їй потрібно їз представлених варіантів слів вибрати правильний варіант.

Вивчаємо слова ввічливості

У третьому етапі гри необхідно розкласти представлений список слів у алфавітному порядку.

Розставте слова у алфавітному порядку

Наступний етап гри, призначений для вивчення іменників та прикметників української мови. Гра має два етапи. У першому етапі гри дитині необхідно вказати ті слова у реченнях, які відповідають на питання “ХТО, ЩО”. І відповідно у другому етапі необхідно знайти слова, які відповідають на питання “ЯКИЙ, ЯКА, ЯКЕ”.

Вивчаємо іменники української мови

Вивчаємо прикметники української мови

П’ятий етап гри вивчає правильне написання слів при переносі. У цій грі необхідно із представленого списку слів української мови вибрати ті слова, які не можна переносити.

Написання слів при переносі

У шостому етапі програми необхідно із представлено списку слів утворити словосполучення. наприклад: Поличка для книжок – книжкова поличка. Окрім цього тут необхідно вписувати усі слова самостійно на клавіатурі комп’ютера. Що також важливо для сучасних дітей.

Утворення словосполучень

Ну і нарешті у сьомому етапі програми для вивчення української мови необхідно прочитати набір слів, поміркувати та подумати, як ці слова можна назвати одним словом.

Узагальнення слів

Ось і все, сподіваємось що вам сподобалась розповідь про цю цікаву та навчальну програму для розвитку дітей. Якщо так, тоді завантажуйте її на свій комп’ютер та використовуйте у ваших цілях.

Завантажити програму для вивчення української мови на свій комп’ютер.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Програма справді чудова і розрахована на окрему категорію дітей.Але завдання у кольоровому форматі зацікавлять дітей далі і далі працювати із вправами.Корисні вправи можуть використовувати вчителі початкових класів та батьки для підготовки дітей.

  2. Ця програма гарна, але для роботи на ній, необхідно, щоб кожна дитина мала своє робоче стаціонарне місце. В наш час не всі школи можуть собі таке дозволити. Або, як варіант, займатися цим на уроці інформатики.

  3. Як практик, мушу сказати, що робота над текстом, перенос слів з рядка в рядок досить складні для учнів. А дана програма перетворила ці теми в гру. А гра, як відомо, розвиває дитину, а дидактична гра ще й навчає. Крім того, програма для вивчення української мови удосконалює навичку роботи на комп`ютері.