Як здати курсову роботу з першого разу?

«Від сесії до сесії живуть студенти весело» – всім добре відомий цей вислів. Але приходить час тієї самої сесії (а вона, до речі, настає якось дуже неочікувано) і студенти згадують, що ось уже і пора здавати заліки, іспити і курсові роботи… Курсова робота – це самостійне наукове дослідження; вона є обов’язковою складовою компонентою навчального процесу науково-методичної та професійної підготовки студента вишу. Вона є формою науково-дослідної роботи. Це самостійна творча робота студента. Курсова робота перевіряє не тільки теоретичні  і практичні навички майбутніх фахівців, але і їхню здатність творчо працювати, мислити, досліджувати, аналізувати, систематизувати, досліджувати, узагальнювати досвід.

         Порада для студентів

 1. Не забувайте, що весь теоретичний матеріал необхідно унікалізувати: викласти своїми словами. Бо інакше ваша робота буде визнана плагіатом і її не допустять до захисту.
 2. Курсова робота – це по суті та ж дипломна робота, тільки за обсягом менша в 3 рази. Найчастіше дипломна робота пишеться на підставі курсових, тому не зайвим буде якісно опрацювати їх, щоб заощадити свій час і нерви. Залишиться тільки об’єднати все в дипломній роботі.
 3. Пам’ятайте: якісно виконана курсова робота безпосередньо впливає на випускну оцінку у ВУЗі.

Невже немає виходу в тому випадку, якщо на підготовку курсової роботи немає часу? Вихід є! І він у тому, щоб звернутися по допомогу до професіоналів. І ця робота буде об’ємною, змістовною, відповідатиме заданій тематиці та буде виконаною у строк.

Оформлення курсової роботи – процес трудомісткий і тривалий.  Тому при оформленні та написанні досконалої курсівки слід обов’язково враховувати детальні вимоги до курсової роботи

 • текст та титульний лист курсової роботи слід друкувати на звичайному офісному папері білого кольору, розміром А4;
 • шрифт – Times New Roman, 14;
 • інтервал – 1,5;
 • поля – зліва 3 см, справа 1,5 см, зверху та знизу по 2 см;
 • між заголовками та текстом відступи по два міжрядкові інтервали;
 • обсяг роботи для студентів І курсу – 30 сторінок, для ІІ та ІІІ курсу – 35, для старших курсів – 40 сторінок.

Написання курсової

Загальні вимоги виконання курсової роботи передбачають, що всі здобувачі набирають текст на комп’ютері з використанням текстового редактора Word. Робота виконується державною мовою, у разі необхідності використання термінів і висловів, можуть вживатись мовою оригіналу, з обов’язковим поясненням їх змісту.

Глибокий зміст

Це одна з головних вимог до курсової роботи.

 1. Зміст курсової. Курсова робота розкриває зміст теми і відповідає необхідним вимогам.
 2. Перевірка джерел. При написанні використовуються перевірені і надійні джерела: книги, статті і т. д.
 3. Список використаних джерел та додатки. Списки та додатки оформляються за критеріями. Зазначаються джерела, задіяні при створенні курсової.
 4. Розкриття теми. Слід  проаналізувати кожну тему, найбільш повно розкриваючи її теоретичну та практичну частини. Також це стосується експериментального дослідження.

Бажаємо успіхів і творчого натхнення!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *