Як зробити откритку мамі

Откритка для мами

Сьогодні ми розглянемо та навчимося, як зробити красиву та оригінальну откритку для мами. В принципі така откритка може бути подарована на різні випадки. Оскільки напис на листівці яку ми будемо робити – досить універсальний – «Нехай завжди буде мама». Звісна річ, його можна змінити на будь який інший. А саме, якщо ви напишете цікаве привітання то ми обов’язково розробимо таку откритку та доповнимо цю публікацію.

Ну а зараз перейдемо до суті питання. Отже, що нам потрібно щоб зробити таку цікаву, красиву та оригінальну откритку для своєї мами. Для цього вам потрібен листок білого фотопаперу та кольоровий принтер. Якщо у вас все це є тоді сміливо завантажуйте нашу заготовку для виготовлення откритки та слідуйте інструкції, як це показано на відео.

Заготовка для виготовлення откритки

Як зробити откритку мамі

Звісно що можна було би довго розказувати та пояснювати як і що потрібно робити. Але як кажуть краще один раз побачити ніж сто разів почути. Тому вмикайте відео і все зрозумієте. Одна заготовка для виготовлення откритки мамі у вас уже є. З нетерпінням чекатимемо ваших варіантів напису для вітальної листівки мамі. Бажаємо успіхів!

Відео інструкція – Як зробити откритку мамі своїми руками

 

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *