Як зробити откритку своїми руками

Откритка своїми руками

Нещодавно побачила одне дуже цікаві відео в ютубі, як зробити откритку своїми руками. От і вирішила поділитись з вами такою цікавою інформацією. Адже напевно, таким питанням задається багато людей. Наприклад, як зробити откритку мамі?

Таму зараз хочу запропонувати вам можна сказати універсальний варіант, який підійде і мамі, і бабусі, і коханій людині. Фактично таку откритку можна розробити на будь-кому і на будь-який випадок.

Ну а зараз трохи про саму откритку.

Називається вона, безкінечна откритка. ЇЇ смисл у тому, що можна без кінця перелискувати створи цієї откритки і смисл послання откритки завжди буде повторюватись. Послання, яке ви можете бачити у нас, це «Хочу побажати безмежного щастя». Це аналог російської версії откритки, відео створення якої я побачила. Хоча в принципі напис може бути будь-яким. Головне щоб він складався з чотирьох слів. Тому якщо, вам не дуже підходить напис який зараз зображено у нас на сайті, то пропоную вам написати свої версії написів до цієї цікавої, безкінечної откритки у коментарях. І я обов’язково розроблю її дизайн та напис. Або можете самостійно розробити таку откритку, та надіслати нам і ми обов’язково розмістимо її у нас на сайті.

Ну а тепер пропоную подивитись відео урок, як виглядає та саме головне, як же зробити таку откритку своїми руками. Адже краще один раз по бочити, ніж сто разів почути.

Відео інструкція – Як зробити откритку своїми руками

 

Впевнена, що тепер, ви зможете самостійно зробити таку красиву та цікаву откритку та подарувати її своїм близьким людям.

Заготовка для виготовлення откритки

Як зробити откритку

Заготовку для откритки, бажано роздрукувати на фотопапері, тоді ваша откритка буде виглядати набагато краще. Але можна використати і звичайний цупкий папір.

Напишіть в коментарях, чи сподобалась вам ця ідея виготовлення откритки та ваші варіанти написів для неї. І ми виготовимо таку заготовку для откритки спеціально для вас та інших людей, яким вона сподобається.

Дякую за увагу!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

10 коментарів

  1. Дійсно, дарувати своїй матусі радість потрібно часто і регулярно, а на свята ця радість має бути ще особливішою! Зроблена для мами або близьких стильна листівка своїми руками — зображені на ній лагідні обійми пробуджують найтепліші емоції! Чудова ідея для дитячої творчості!

  2. Саме слово “откритка” трохи ріже вуха. У нас є гарне слово “листівка”. А от сама ідея дуже цікава, оригінальна. Можна зробити такі листівки з діткама для матусь на 8 Березня. Дякую за ідею!!!

  3. Ідея виготовлення листівки сподобалась. Використовуючи шаблон, можна виготовити привітання до любого свята. А підпис – то вже власна творчість. ДЯКУЮ!

  4. Робота чудова, я такої ще не бачила. Спробую щось подібне зробити власноруч, а вже потім з дітками. Але мені дуже вже “ріже слух і погляд” слово “откритка” – адже це листівка, наскільки я розумію!?

    1. Откритка – тому що саме так люди шукають цю інформацію в інтернеті, а ми мусимо підлаштовуватись, інакше не знайдуть. (за даними статистики)

      1. Лох – це груба невихована людина, яка намагається принизити і образити інших, навмисно нівелюючи їхні досягнення. Тож хто в цих коментаріях лох – зрозуміло стало всім і одразу. Шановний Олеже, довести власну значущість можна лише одним способом: продемонструвавши свої власні досягнення. А ображати жінок – це якось не по-чоловічому.