З досвіду роботи вчителя математики

Автор: вчитель математики Максименко Любов Володимирівна

Максименко Любов ВолодимирівнаУ роботі висвітлені такі педагогічні методи, як створення ситуації емоційного переживання, цікаві анограми, використання евристик, колективний пошук оригінальних ідей, навчальні математичні картинки. До кожного методу надані додатки, які можуть використовуватись на уроках математики та в позакласній роботі. Висвітлена технологія дослідження ефективності даних методів на розвиток творчих здібностей учнів 9 класу при вивченні математики. Наведені результати упровадження досвіду у таблицях та діаграмах. Зроблено висновок, чому навчились учні при застосуванні описаних методів і технологій.


 

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Любов Володимирівна – це учитель, який знаходиться на своєму місці. І тому підтвердження достатньо змістова робота, у якій описується досвід учителя. Чітко, лаконічно, грамотно. І як результат, досягнення її вихованців. Натхнення Вам!

  2. Публікація переконливо свідчить, що Ви, Любов Володимирівна, справжній фанат своєї справи, що не тільки навчає та виховує, а й шукає можливі шляхи для підвищення ефективності навчального процесу та ділиться набутим досвідом з колегами, за що Вам велика вдячність.

  3. Дякую за досвід, яким ви поділились із колегами. Цікаві дослідження, змістовна інформація, приклади роботи із творчо обдарованими учнями стануть у нагоді як молодим спеціалістам, так і більш досвіченим педагогам.

  4. “Особистість виховує особистість” – ці слова можна сказати й про Любов Володимирівну, публікація якої підтверджує ще раз те, що школа покликана розвивати творчі здібності буквально в усіх своїх вихованців, зважаючи, звичайно, й на те, що діти народжуються з дещо різними задатками творити. Разом з тим, більшою мірою, в першу чергу, потрібно дбати про розвиток творчих здібностей в обдарованої частини учнівського загалу.
    Щиро дякую! Успіхів Вам та наснаги!

  5. Шановна Любов Володимирівно! Ваше грунтовне дослідження з теми розвитку творчих здібностей учнів можна використовувати учителям інших напрямків, адаптувавши до свого предмету. Надзвичайно цікаво!