Заняття з англійської мови для дошкільнят на тему «My favorite toy»
Автор: Вихователь англійської мови Цимбаліст Марина Миколаївна
План-конспект заняття по темі «My favorite toy», має на меті збагатити словниковий запас дітей. Заняття побудовано на грі з головною героїнею Пеппою, що допомагає дітям без напруги засвоїти новий матеріал і закріпити раніше вивчений.
Мета:
- навчити дітей вірно висловлюватись по темі «My toys» (Мої іграшки), узагальнити знання дітей з тем «Family» (Родина), «Colors» (Кольори), Toys(Іграшки) , «Numbers»(Числівники).
- розвивати увагу і пам’ять, вміння діалогічного мовлення.
- виховувати культуру спілкування, взаємоповагу , інтерес до англійської мові.
Матеріали: іграшка свинки Пеппи, чарівна коробка, іграшки, малюнки родини свинки Пеппи, телевізор з записами пісень «Good morning», «Finger family».
Хід заняття
І. Організаційний момент
Greeting.Привітання.
T. – Good morning, good morning, good morning to you.
Good morning, good morning, I am glad to see you.
Ch. – We are glad to see you, too.
T. – All children are in a good mood. Let`s say Good morning to each other and sing song «Good morning».
(діти виконують пісню)
T: Давайте підготуємо наші язички, для спілкування англійською мовою.
Всі ви гарні помічники. Пригадаємо як вибиваємо килим /t/-/t/-/t/. Протираємо вікно і дихаємо на нього /h/-/h/-/h/.
T. -Діти, а ви любите нові знайомства?
Ch. –Так!
Game «Guess». Гра «Відгадай».
T. – А відгадайте хто до нас завітав у гості?
She is a girl. Вона дівчинка.
She is four. Їй чотири роки.
She likes play with friends. Вона любить грати з друзями.
She has a mother, a father and brother George. Вона має маму, тата і брата Джорджа.
Всі відгадують, що це свинка Пеппа. ( Peppa Pig)
This is a pig.
It is not very big.
It is color pink.
It is nice, I think.
(З’являється свинка і вітається з дітками.)
ІІ. Основна частина
Game « Greeting». Гра «Вітання».
Всі по черзі вітаються з свинкою. Використовуючи слова «Hi», «Hello», «Good morning».
Повторення конструкції : -What is your name?
-My name is…(Masha, Sasha…)
(Пеппа звертається до дітей по черзі)
Я також хочу пограти з вами, розповісти про себе . I want to tell you about my family. Я хочу розповісти вам про свою родину. Пеппа переміщується до стенду з фото «Родина Пеппи».
Peppa – This is my mother.
This is my father.
This is my brother.
This is I.
(Групове та індивідуальне повторення)
Щось я трошки притомилась, давайте розімнемось.
Фізхвилинка – римівка: «Hands on hips».
Hands up!
Hands down!
Hands on hips!
Sit down!
Stand straight!
You are great!
T. – Let`s repeat song «Family song»
(виконання пісні)
P. – You are very active !!!!!!!!
Dialogic and monologic statement of children on the topic «My favourite toy». Діалогічні і монологічні висловлювання дітей по темі «Моя улюблена іграшка».
P. – I have «Magic box».
T. – А щоб вона відкрилась, треба відгадати загадки.
1) I am little girl. My dress is very small. I like to play and dance. Who is it?
Ch. -A doll.
P. – That is right. Next.
2) It is round. It can jump. What is it?
Ch. – A ball.
P. – That is right. Next.
3) Boys like play with me. I can go. What is it?
Ch. – A car.
T. – А як одним словом можемо назвати все те, що знаходиться в коробці?
Ch. – Toys.
T. – Good job!
Чарівна коробка відкрилась. Look. Подивіться. Here is a doll, a ball, a car…
T. – How many toys? Let`s count.
(діти рахують іграшки)
P. – What is it?
Ch. – This is a …
T. – How many dolls (balls, cars) can you see?
Ch. – One doll. ( two balls, three cars)
P. – What is your favorite toy?
Ch. – This is a …
(відповіді дітей)
T. – Let`s repeat poems about toys
(діти декламують вірш)
Ch. 1 – My pretty doll
Is very small
I love my
Pretty little doll.
Ch. 2 – 1 and 2 and 3 and 4
I am sitting on the floor
I am playing with the ball
And a pretty little doll.
ІІІ. Підбиття підсумків заняття
T. – Boys and girls today we have talked about toys. I see that you know the words on topic «My favorite toy». Do you like play with Peppa? What do you like most of all?
(відповіді дітей)
— We also should thank Peppa for her interesting things and say Goodbye.
Ch. – 1, 2, 3, 4, 5 Goodbye!
Усе, що цікавить дітей дошкільного віку було їм представлено – іграшки, чарівна коробка, перегляд відео. Паралельно педагог ненав’язливо домігся поставленої мети: відпрацювання звуків, повторення граматичних структур, лексем англійської мови. Для дитячого садка, де заняття триває 15-20хвилин, назв іграшок, на мою думку, достатньо
Гарно написаний конспект з дотриманням вимог. Заняття сподобалося, хоч на мою думку можна було додати трохи більше назв іграшок, Ви використали тільки 3 простих назви, а саме заняття містить забагато складної лексики, наприклад We also should thank Peppa for her interesting things and say Goodbye. Тобто діти не знають ще як називаються англійською лялька, м’яч і машинка, а мають відповідати триповерховими реченнями.
Заняття дуже сподобалося. Методично грамотно побудовано. Відповідає сучасним вимогам. Тема уроку розкривається різними засобами. Використовуються здоров’єзберігаючи технології. Розробка уроку буде затребувана колегами. Бажаю подальших творчих успіхів.