Уроки англійської мови для дошкільнят

Уроки англійської мови

Шановні батьки, відповідно нової програми для першого класу з англійської мови, діти уже у першому класі починають вивчати та засвоювати багато інформації з англійської мови. Вивчають діти англійську мову за відповідним підручником з англійської мови для першого класу. Але на жаль багатьом дітям важко встигати виконувати усі завдання та вивчати уроки з англійської мови. Тому пропонуємо до вашої уваги посібник “30 кроків до школи – Англійська мова”, який на відміну від іншого посібника “30 кроків до школи – Пам’ять та увага“, спрямований на розвиток не логічного мислення чи пам’яті, а саме на підготовку вашої дитини до майбутніх уроків з англійської мови у першому класі. За допомогою вправ та завдань представлених у цьому посібнику, вашій дитині буде набагато легше на майбутніх уроках англійської мови у початкових класах та в подальшому навчанні.

А ще пропонуємо повчити з вашою дитиною вірші з англійськими словами.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Простенька книжечка, нічого мене в ній не зацікавило. Натомість можу твердо рекомендувати перший в Україні 4-рівневий комплект “Bingo 1 ” цієї авторки.Посібник розрахований на дітей 5-7 років. Містить додатково робочий зошит, CD з піснями та віршиками, озвучені носіями мови, що є надзвичайно важливим на початковому етапі ознайомлення з іноземною мовою

  2. Ознайомилася з доволі цікавим матеріалом, який допоможе підготувати дитину до сприймання англійської мови, зацікавить і урізноманітнить роботу з вивчення мови. Рекомендуватиму батькам і педагогам.