mail@urok-ua.com
Магазин UROK-UA.com

Цікаві задачі з математики для 3 класу

Цікаві задачі з математики для 3 класу

Хочете зробити цікавий урок математики у 3 класі? Ну що ж спробуємо допомогти вам у цьому. Пропоную скористатись для цього добіркою цікавих задач з математики для 3 класу. До збірки входять 141 задача. Також окрім самих задач (перша половина документу) у збірці є і докладні відповіді пояснення до них (друга половина документу). Відповіді допоможуть докладно пояснити принцип вирішення задачі учням, а також стануть у пригоді при виникненні труднощів із розв’язком тієї чи іншої задачі.

Загалом збірник розроблено відповідно нової програми з математики для учнів 3 класу. Сподіваємось він стане вам в пригоді у розробці цікавих, нестандартних уроків математики. Переглянути увесь список задач ви можете у вікні нижче, і за бажанням легко завантажити його на свій комп’ютер для подальшої роботи.

Цікаві задачі з математики для 3 класу з відповідями

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(4 оцінки. Рейтинг публікації: 3.8 з 5)
5731

Магазин UROK-UA.com
А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?
Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Дані задачі можна використовувати не лише на уроці, щоб він став цікавішим, а й при підготовці різноманітних математичних конкурсів. Всі вони направлені на розвиток логічого мислення дітей, розвивають вміння аналізувати, порівнювати, узагальнювати та робити висновки.

  2. Цікавий матеріал. Звернула увагу на те, що задачі з логічним навантаженням. Останнім часом помічаю, що батьки не особливо звертають увагу на розвиток логічного мислення у дітей. Думаю, що такий посібник був би корисний не тільки вчителям, а й батькам.