mail@urok-ua.com

Фізико-географічне положення України

Географічне положення України

До вашої уваги фізико-географічне положення України. Із публікації ти дізнаєшся що таке географічне положення та географічні координати. Побачиш на карті де знаходяться та як називаються крайні точки нашої держави. Зокрема дізнаєшся що крайня північна точка України це – с. Грем’яч (52º23´ пн. ш), а крайня південна точка це – м. Сарич (44º23´ пн. ш). Такі ж точки є і на заході та сході нашої країни це м. Чоп (22º09´ сх. д) та відповідно с. Червона зірка (40º13´ сх. д). Окрім того на карті ти можеш бачити географічний центр України, який знаходиться у селі Мар’янівка.

Також у представленому документі розглянуто поняття місцевого часу, лінії зміни дат та що таке поясний час. Усе це та багато іншого про фізико-географічне та географічне положення України ти можеш дізнатись переглянувши документ представлений на цій сторінці. А при необхідності скачати його на свій комп’ютер.

Фізико-географічне положення України


Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. У разі відсутності підручника ця публікація допоможе учням 8 класу з визначенням фізико-географічного положення України. Але сьогодні вже 24. 01. 2017 року – змінилось геополітичне положення нашої держави: анексований Росією Кримський півострів, зона АТО на сході держави – ці події і факти потребують від вчителя обов`язкових роз`яснень. Тому потрібно скористуватись “Методичними рекомендаціями щодо викладання географії у 2016-2017 н. р”..