mail@urok-ua.com

Фізико-географічне районування України

Фізико-географічне районування України

До вашої уваги публікація на тему «Фізико-географічне районування України». Із публікації ти дізнаєшся що таке система фізико-географічного районування України, в яких одиницях вона вимірюється, яке географічне положення в межах України має та чи інша територія, наукове та практичне значення фізико-географічного районування.

Зокрема у наведеній таблиці, наведено такі одиниці фізико-географічного районування:

 • Країна;
 • Зона;
 • Підзона;
 • Провінція;
 • Область;
 • Район;
 • Місцевість;
 • Урочище.

Крім визначення усіх цих одиниць фізико-географічного районування, також, наведено картосхему фізико-географічного районування України із нанесеними умовними позначеннями. Так ти побачиш, де знаходиться на території України зона мішаних лісів, зона лісостепу, зона степу, північностепова підзона, середньостепова підзона, південностепова підзона. А також карпатська та кримська гірська ландшафтна країна.

Фізико-географічне районування України

Презентація: Фізико-географічне районування України

Також до вашої уваги презентації, яку можна переглядати онлайн, а при необхідності завантажити її на свій комп’ютер на тему: Фізико-географічне районування України».

Автор презентації – вчитель географії Бєлоножко Олексій Володимирович. Загалом презентація складається із 10 слайдів, які чудово доповнюють текстовий матеріал. Наведено статистичні дані у відсотках рівнинної та гірської країни. Наведено статистичні дані у відсотках низовини та височини. Та ще багато цікавої інформації про фізико-географічне районування України.

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 4 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Класифікація ландшафтів України Класифікація ландшафтів України До вашої уваги матеріал із географії, на тему: «Класифікація ландшафтів України». Що можна сказати про цю публікація. В публікації розглянуто одиниці класифікації,...
Внутрішні води України Внутрішні води України До вашої уваги публікація на тему «Внутрішні води України». Із публікації ти дізнаєшся основні визначення понять про річкову систему України. До таких визначень та понять н...
Кліматичні умови та ресурси України Кліматичні умови та ресурси України До вашої уваги публікація про кліматичні умови та ресурси України. З неї ти дізнаєшся основні визначення з теми, наприклад що таке клімат, кліматичні ресурси, ...
3213

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

 1. Презентація корисна і легка у використанні. Картосхему можна використати на будь – якому етапі уроку. Щиро вдячний і бажаю творчих успіхів і ще публікацій і презентацій. Буду радий ознайомитися.

 2. Досить цікава презентація. Особливо мені сподобалася картосхема, яку можна використати на уроці на етапі первинного закріплення нових знань шляхом позначення фізико-географічних країн, зон та підзон.