mail@urok-ua.com

Фізико-географічне районування України

Фізико-географічне районування України

До вашої уваги публікація на тему «Фізико-географічне районування України». Із публікації ти дізнаєшся що таке система фізико-географічного районування України, в яких одиницях вона вимірюється, яке географічне положення в межах України має та чи інша територія, наукове та практичне значення фізико-географічного районування.

Зокрема у наведеній таблиці, наведено такі одиниці фізико-географічного районування:

  • Країна;
  • Зона;
  • Підзона;
  • Провінція;
  • Область;
  • Район;
  • Місцевість;
  • Урочище.

Крім визначення усіх цих одиниць фізико-географічного районування, також, наведено картосхему фізико-географічного районування України із нанесеними умовними позначеннями. Так ти побачиш, де знаходиться на території України зона мішаних лісів, зона лісостепу, зона степу, північностепова підзона, середньостепова підзона, південностепова підзона. А також карпатська та кримська гірська ландшафтна країна.

Фізико-географічне районування України

Презентація: Фізико-географічне районування України

Також до вашої уваги презентації, яку можна переглядати онлайн, а при необхідності завантажити її на свій комп’ютер на тему: Фізико-географічне районування України».

Автор презентації – вчитель географії Бєлоножко Олексій Володимирович. Загалом презентація складається із 10 слайдів, які чудово доповнюють текстовий матеріал. Наведено статистичні дані у відсотках рівнинної та гірської країни. Наведено статистичні дані у відсотках низовини та височини. Та ще багато цікавої інформації про фізико-географічне районування України.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Презентація корисна і легка у використанні. Картосхему можна використати на будь – якому етапі уроку. Щиро вдячний і бажаю творчих успіхів і ще публікацій і презентацій. Буду радий ознайомитися.

  2. Досить цікава презентація. Особливо мені сподобалася картосхема, яку можна використати на уроці на етапі первинного закріплення нових знань шляхом позначення фізико-географічних країн, зон та підзон.