Хочете віддачу від свого поля – станьте клієнтом «Яблуком»!

Де купити кукурудзу? Яке насіння кукурудзи підійде саме для вашого регіону вирощування в Україні?  Існує надійний і довгостроковий партнер для фермера – «Яблуком». Це аграрний інтернет-магазин, який активно сприяє розвитку агробізнесу в Україні. Посівний матеріал, засоби захисту рослин або добрива купити не важко в нашій країні, але тільки тут можна отримати не тільки вигідні ціни або якість, але і високий рівень обслуговування. Головна місія магазину – забезпечити клієнта необхідною інформацією, кваліфікованою допомогою, високим урожаєм.

Кукурудза

Кукурудза вважається стратегічною культурою, тому правильно обраний гібрид є одним з факторів отримання високого врожаю в майбутньому. Вона є однією з найважливіших сільськогосподарських культур. Зерно затребуване на ринку за рахунок високої харчової цінності, як для людини, так і для тварин. Якщо врахувати мінливі погодно-кліматичні умови, які були в останні роки, потрібно підбирати гібриди з максимальною стійкістю до стресових факторів, високою адаптивністю до різних зон вирощування, відмінною вологовіддачею, а також високим потенціалом врожайності, щоб максимально отримати прибуток в майбутньому. На ринку Україні представлена величезна кількість гібридів від різних виробників на будь-який смак і цінову політику, ви можете підібрати собі гібрид як зарубіжної, так і вітчизняної селекції.

Насіння посівної кукурудзи іноземних селекціонерів відрізняються високою продуктивністю і стійкістю до погодних умов. Лідерами ринку в продуктивності гібридів кукурудзи прийнято вважати американців. Саме їх насіння мають кращу посухостійкість і врожайність. Для того щоб отримувати врожаї понад 13-15 т/га, вам потрібні сорти Монсанто або Піонер, але обов’язково оригінал.

ЯблукомКращими серед силосної кукурудзи вважаються французькі селекціонери. Насіння кукурудзи французької селекції Лімагрейн, Євраліс або Маїсадур забезпечують високий вихід високоякісного силосу. Також у них хороші ранні насіння кукурудзи. Пам’ятайте, що неоригінальна продукція коштує дешево, і багато спокушаються такою ціною. Важливо розуміти, що економити на посівному матеріалі – не найкраще рішення. Інтернет-магазин «Яблуком» пропонує тільки сертифіковану продукцію. Також магазин забезпечує безкоштовну доставку в усі куточки України.

Якщо вам важливий результат, то найкраще купити посівний матеріал у сертифікованого продавця – інтернет-магазині «Яблуком». Радимо вам заздалегідь готуватися до посіву і з розумом вибирати насіння.

Тут  працюють для того, щоб кожен клієнт «Яблуком» зміг отримати максимальну віддачу від свого поля в тих умовах, які він може забезпечити.

Вирощуйте продуктивно та вигідно разом з «Яблуком»!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *