Вправи для розвитку дрібної моторики рук дошкільників

Автор: вчитель початкових класів Біла Марина

Вправи для розвитку дрібної моторики рук дошкільників

Сьогодні ми з вами продовжимо розмову про підготовку дитини до школи. В попередніх відео ви чули, яка має бути готовність. І фізіологічна, і психологічна, і розумова, а сьогодні ми будемо говорити про те, що хвилює кожну маму, кожного тата. Як навчити дитину читати, писати, малювати і рахувати.

І перед тим як дитина буду писати, обводити, штрихувати, форму літери писати, її ручку потрібно підготувати. І сьогодні я мамам, бабусям, татам розповім якв домашніх умовах не купляючи жодного наочного посібника, не витрачаючи жодних грошей, попрацювати з дитиною.

Давайте запропонуємо нашій донечці, нашій онучці, перебрати горох і гречку. А також вправи для розвитку друбної моторики рук за допомогою бісеру. Докладніше дивіться у відео.

Вправи для розвитку дрібної моторики рук

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Як показує практика, розвиток дрібної моторики рук дуже важливий для учнів 1 класу. Чим розвинутіша моторика, тим краще й легше дитина навчається письму. А ще на кінчиках пальчиків дитини знаходяться точки, які відповідають за мовлення, тому, чим більше дитина працює пальчиками, тим краще розмовляє. Вправи показані в даному відео цікаві, творчі, а головне – безкоштовні. Дякую.