mail@urok-ua.com

Вправи для розвитку дрібної моторики рук

Вправи для розвитку дрібної моторики рук

Минулого разу ми з вами говорили про те, що не важливо навчити дитину писати гачечки, палички, овали, півовали. Повірте мені, якщо ручка дитини, буде готова до письма, вчителі навчать в першому класі писати і за шаблоном, і самостійно. А наше з вами завдання, зробити так, щоб дитина захотіла писати, щоб їй це було не важко, щоб їй це приносило задоволення. Минулого разу, для розвитку дрібної моторики рук дошкільників, ми з вами перебирали крупи і нанизали бісер. А сьогодні я хочу запропонувати вам ще один вид роботи з вашими улюбленими чадами. Пам’ятайте, що хто хоче, той шукає можливості, а хто не хоче, той чукає причину.

Одним з важливих моментів підготовки ручки до письма це – вирізання. Найголовніше завдання, придбати дитині ножиці такі, які будуть їй зручні. Для цього не купуйте самостійно ножиці в магазині під вашу руку. Дитяча рука і доросла різні. Підіть з дитинкою, виберіть такі ножиці, які їй будуть зручні. Ще один момент, якщо ваша дитина ліворука, зараз є в продажі і ножиці для ліворуких дітей. Не забувайте про це.

Подобається
Подобається У захваті Ха-ха Ого Сумно Злість
  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 4 з 5)
1780

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Один коментар

  1. Даний підбір розвиваючих ігор відповідає віку зазначеним автором. .В них можна і в садочку грати, і вдома. Використан доступний матеріал. Цікавий матеріал, з задоволенням використовую на практиці зі своїм малюком