Вправи для розвитку дрібної моторики рук

Вправи для розвитку дрібної моторики рук

Минулого разу ми з вами говорили про те, що не важливо навчити дитину писати гачечки, палички, овали, півовали. Повірте мені, якщо ручка дитини, буде готова до письма, вчителі навчать в першому класі писати і за шаблоном, і самостійно. А наше з вами завдання, зробити так, щоб дитина захотіла писати, щоб їй це було не важко, щоб їй це приносило задоволення. Минулого разу, для розвитку дрібної моторики рук дошкільників, ми з вами перебирали крупи і нанизали бісер. А сьогодні я хочу запропонувати вам ще один вид роботи з вашими улюбленими чадами. Пам’ятайте, що хто хоче, той шукає можливості, а хто не хоче, той чукає причину.

Одним з важливих моментів підготовки ручки до письма це – вирізання. Найголовніше завдання, придбати дитині ножиці такі, які будуть їй зручні. Для цього не купуйте самостійно ножиці в магазині під вашу руку. Дитяча рука і доросла різні. Підіть з дитинкою, виберіть такі ножиці, які їй будуть зручні. Ще один момент, якщо ваша дитина ліворука, зараз є в продажі і ножиці для ліворуких дітей. Не забувайте про це.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Подивалась вже другу вашу роботу, дуже сподобалась ваша мотивація для батьків: ” Хто хоче, той шукає можливості, а хто не хоче, той чукає причину”, все вірно. Ви починаєте з того, що треба ножиці дібрати не під себе, а під дитину, даєте вибір дитині, починаючи від коліру папіру, з похвали для дитини. Працюю у школі також 25 років, розумію, як вірно ви мотивуєте батьків, адже сьогодні багато батьків з позитивом відносяться до занять, але є такі, що не бажають займатися з дітьми. вважають, що вчителі допоможуть. А ви молодець. Психологічно і методично правильно. Дуже дякую.

  2. Даний підбір розвиваючих ігор відповідає віку зазначеним автором. .В них можна і в садочку грати, і вдома. Використан доступний матеріал. Цікавий матеріал, з задоволенням використовую на практиці зі своїм малюком