Контрольна робота з фізики у 8 класі по темі “Внутрішня енергія. Види теплообміну. Кількість теплоти”

Автор: вчитель фізики і математики Дяківнич Василина Володимирівна

вчитель фізики і математики Дяківнич Василина ВолодимирівнаКонтрольна робота №1 по темі ” внутрішня енергія. Види теплообміну. Кількість теплоти” у форматі тести – співвідношення – задачі з відкритою відповіддю. Контрольна для учнів ЗОШ, що вивчають фізику на академічному рівні.


 

Тема: Контрольна робота по темі «Внутрішня енергія. Види теплопередачі. Кількість теплоти.»

Мета:  

  • перевірити рівень компетентності учнів по темі «Внутрішня енергія. Види теплопередачі. Кількість теплоти.»;
  • розвивати математичну компетентність;
  • розвивати компетентність особистого самовдосконалення;
  • формувати навички самостійної роботи;

Хід уроку:

І. Організаційний момент.

ІІ. Виконання роботи:

ІІІ. Домашнє завдання: Повторити § 1 – 8. Провести аналіз завдань за допомогою підручника та збірника задач (Гельфгат І.М, Ненашев І.Ю)

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

5 коментарів

  1. Гарна контрольна робота. Але вважаю, що 6 завдання у двох варіантах різної складності, адже у першому варіанті для розв’язання задачі достатньо перевести масу в кг та знати формулу кількості теплоти, а в іншому варіанті учень крім тих знань повинен вміти з формули виводить іншу фізичну величину.

  2. Цікава робота,можна використовувути для фронтального опитування, але для підготовкт до ЗНО бажано додати питання з графіками. Дякую за роботу.

  3. Завдання контрольної роботи дозволяють перевірити засвоєння учнями даної теми, повністю відповідають вимогам програми, включають завдання різного рівня складності. Використання таких видів завдань в системі дозволяє вчителю підготувати учнів до ЗНО з предмету.