mail@urok-ua.com

Куточок ГПД

Куточок ГПД

Групи продовженого дня організовуються в цілях інтеграції основної і додаткової освіти, створення умов для розвитку творчих здібностей дітей, їх участі в позакласній і позашкільній діяльності, соціального захисту, надання усебічної допомоги сім’ї в навчанні і вихованні дітей.

Зарахування учнів в групи продовженого дня і їх відрахування з груп продовженого дня здійснюються наказом керівника загальноосвітньої установи на підставі заяв законних представників учнів. Групи продовженого дня комплектуються з учнів 1-4 класів, як правило, з учнів одного класу, а також двох або декількох класів.

Групи продовженого дня функціонують відповідно до режиму, який розглядається педагогічною радою загальноосвітньої установи, обговорюється з батьківським комітетом і затверджується директором школи.

Режим групи продовженого дня передбачає:

 • Прогулянку на свіжому повітрі;
 • Харчування (обід);
 • Індивідуальне і групове додаткове зайняття:
 • • спортивна і проектна діяльність
 • • зайняття в гуртках і секціях
 • • Заняття за інтересами.

Учні під час перебування в групі продовженого дня можуть займатися в гуртках, секціях, брати участь в конкурсах, олімпіадах і інших заходах, як в загальноосвітній установі, так і в інших установах позашкільного виховання і навчання. Учнем, надаються учбові кабінети, бібліотека і інші приміщення загальноосвітньої установи.

Пропоную вашій увазі шаблони для оформлення куточка групи подовженого дня, а також можете переглянути шаблони класного куточка та куточка здоров’я.

Шаблони для оформлення

куточка групи подовженого дня

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 5 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Фони для оформлення стендів в дитсадках Фони для оформлення стендів в дитсадках Коли ви забираєте дитину з дитячого саду, ймовірно, завжди звертаєте увагу на яскраве оформлення стендів в дитячому саду. Для батьків стенди розташовують у най...
Фони для оформлення стендів в дитсадках Фони для оформлення стендів в дитсадках Стенди для дитячого саду, барвисте і гармонійне оформлення інтер'єру дошкільної освітньої установи - все в дитячому саду повинно захоплювати і радувати дітей, ...
Календар природи в початкових класах (скачати) Календар природи в початкових класах Дорослу людину не здивуєш тим, що кожен період року змінюється або що вода перетворюється на лід. Для нас ці маленькі чудеса вже давно стали очевидними фактам...
4240

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

 1. Дуже яскраві шаблони для оформлення куточка групи продовженого дня. Містить необхідні розділи: режим роботи ГПД, правила самопідготовки, графік чергування, привітальну сторінку та сторінку для батьків. Дякую!