Математика
4 клас
Збірник задач

4 клас Збірник задач

До збірника задач з математики для учнів 4 класу входять задачі над числами, вимірювання довжини, вимірювання маси та часу. Також рівняння і нерівності. Задачі на знаходження швидкості, часу, відстані, зустрічний рух. Обчислення площі та периметра, обчислення дробів, знаходження середнього арифметичного та багато інших.

Також до збірника увійшло багато цікавих задач та завдань для самостійної роботи учнів. Додавання та віднімання в межах 1000. Письмове множення та ділення на одноцифрове число, ділення з остачею, ділення на двоцифрове число. Знаходження частини числа та числа за його частиною. Додавання та віднімання чотирицифрових чисел, утворення і записування чотирицифрових чисел. Визначення загальної кількості десятків, сотень , тисяч у чотирицифровому числі. Усне та письмове додавання чотирицифрових чисел. Усне  та письмове віднімання чотирицифрових чисел. Розв’язування задач, з використанням співвідношення між одиницями маси та багато інших завдань.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. І як же можна побачити цей чудовий збірник? Крім короткої анотації немає нічого! Вікно перегляду котрий раз неактивне! Навіщо анонсувати те, що не можна переглянути?!

  2. Змістовий збірник задач з математики для учнів 4 класу. На мою думку, він сприятиме посиленню ефективностi викладання математики i допоможе учителевi в доборi матерiалу до урокiв, для додаткових занять з учнями та перевiрки знань, а також буде корисним для самостійної роботи учніві їх контролю з боку батьків.