Настав час відмовитися від незручного громадського транспорту

Електросамокат KUGOO M4 Pro – новий самокат з модельного ряду компанії KUGOO, вийшов на ринок недавно, але вже завоювала серця любителів міського електротранспорту.

Самокат М4 PRO поєднує в собі сучасний дизайн, високу міцність та найкращі технологічні рішення. Вбудовані поворотники, додаткове підсвічування, посилена рама, наявність сидіння – це лише малий список переваг цього “звіра”. Отже,  kugoo m4 pro – найкращі технічні параметри та нововведення, завдяки яким електросамокат стає більш зручним та комфортним для застосування в умовах міста.

KUGOO M4 PRO увібрав у себе найкращі технічні параметри та нововведення, завдяки яким електросамокат стає більш зручним та комфортним для застосування в умовах міста.

Відмінні риси електросамокату KUGOO M4 PRO

 • велика ємність акумуляторної батареї – цілих 18 ампер/годин;
 • яскраві світлодіодні стрічки, що відповідають за сигнали поворотів пристрою;
 • оновлені задні ресори, що значно покращують підвіску;
 • загальний дизайн, став більш обтічний, аеродинамічний.

В цілому електросамокат KUGOO M4 Pro зі своїми характеристиками є якщо не новим щаблем, то дуже цікавою моделлю, здатною зацікавити самого досвідченого користувача.

Якщо раніше, на попередніх моделях KUGOO людям з великими габаритами їздити було дуже незручно, то на новому KUGOO M4 PRO зробили зручне сидіння, яке за розмірами не поступається сидінню деяких мопедів.

Електросамокат KugooСкладаний тип конструкції дозволяє переносити електросамокат ручною поклажею, але при цьому він витримує навантаження до 160 кг. Електросамокат легко складається і легко вміщується в багажник звичайного автомобіля.

Електросамокат Kugoo – комфортний, універсальний та екологічний вид транспорту, за допомогою якого можна дістатися пункту призначення або весело провести дозвілля. Це оптимальний варіант пересування у міських умовах, з яким не страшні пробки. Самокат Куго простий в експлуатації, має технічні характеристики та стильний дизайн. Інтернет-магазин «Стілус» пропонує великий асортимент моделей, що відрізняються зовнішніми параметрами та можливостями, що дозволить підібрати засіб пересування за індивідуальними потребами.

Переваги та особливості

 • Невелика вага, компактні розміри та простота складання конструкції. Це дозволяє легко транспортувати електросамокат Куго і економити місце при зберіганні.
 • Надійна та міцна конструкція коліс. Завдяки герметичному корпусу, їм не страшна волога, пил та бруд. Також герметичність виключає можливість механічних пошкоджень.
 • Великий просвіт і якісна база дозволяють легко пересуватися на електросамокаті Куго по нерівній поверхні.
 • Якісне складання гарантує безпеку та тривалий термін експлуатації.
 • Маневреність та простота управління, якісна амортизація та гальмівна система.
 • Швидкість електросамокату Kugoo при максимальному розгоні становить 55 км/год.
 • Акумулятор, якого достатньо на поїздку в межах 20-50 км. Відстежувати рівень заряду, як і іншу інформацію (пройдений маршрут, швидкість), можна на комп’ютері з дисплеєм антивідблиску або через програму.
 • Демократична вартість, що робить Куго самокат доступним для великої кількості користувачів.

Якісний, швидкий і безпечний!

Електросамокат Kugoo

Купуючи такий самокат, ви попрощаєтеся зі стомлюючим простоюванням у пробці та незручним громадським транспортом.

Щасливого катання та безпечного пересування!

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *