mail@urok-ua.com

Тренажер “Читай швидко”

Автор: вчитель Калюжна Надія Олександрівна

У своїй роботі приділяю велику увагу розвитку читацьких навичок та читацької компетентності молодших школярів. Пропоную вашій увазі додатковий матеріал – тренажер. Може бути використаний на уроці на етапі перевірки розвитку читацьких вмінь та навичок, а також для самостійної роботи вдома, як для індивідуальної так і для парної роботи в навчальному процесі.

Презентація «Читай швидко!» – додатковий матеріал для уроків літературного читання у 3 класі. Мета: вчити виразному і свідомому читанню, збагачувати словниковий запас учнів, розвивати навички швидкого читання, вдосконалювати техніку читання, зорову пам’ять.

Містить у собі два розділи: читання слів – блискавок та текст, до складу якого входять дані слова – блискавки.
За даним текстом можна також виконати низку вправ. Можна використати і для самостійної перевірки техніки читання за 1 хвилину.

Даний тренажер може бути використаний і для роботи у ІІ семестрі 2 класу.

У даній презентації «Читай швидко» слайди автоматично переходять на нове завдання.


Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

7 коментарів

  1. Чудова, яскрава презентація. Все просто і ясно. Завдяки таким вправам учні тренують техніку читання, пам”ять, швидкість сприймання. Діти дуже полюбляють такі завдання. Можна взяти вашу презентацію за зразок і розробити ще. Щиро дякую за ідею.

  2. Тренажер “Читай швидко”, розроблений Надією Олександрівною прийшовся до душі. Видно, що учитель приділяє велику увагу читанню учнів, розвиває навички швидкого читання, адже від того, як учень читає, надалі буде залежати дуже багато. Постійно вдосконалює техніку читання, зорову пам’ять. Дякую за роботу.

  3. Дякую, пані Надіє, за гарну ідею! Слова- блискавки використовувала у своїй роботі, а от щоб зібрати їх у презентацію, то не робила. Обов’язково скористаюся вашою наробкою.