Патріотичне виховання засобами музичного та образотворчого мистецтва

Автор: учитель музичного та образотворчого мистецтва Царинна Людмила Геннадіїївна

Патріотичне виховання

У посібнику подано теоретичні та практичні матеріали щодо реалізації завдань патріотичного виховання на уроках художньо-естетичних дисциплін, а також методичні рекомендації вчителям музичного та образотворчого мистецтва. У роботі представлені сценарії виховних та позакласних заходів, розробки нетрадиційних уроків музичного та образотворчого мистецтва. Уроки супроводжуються мультимедійними презентаціями, які вміщує проблемні завдання, інформаційні матеріали та завдання щодо патріотичного виховання.

ЗМІСТ

Реалізація завдань патріотичного виховання на уроках художньо-естетичних дисциплін

Додаток 1. Анкетування учнів 3-8 класів на тему «Я – патріот»

Додаток 2. 5 клас Урок 3. Інтегрований урок музичного та образотворчого мистецтва.10ст.

Додаток 3. Презентація до уроку «Мистецтво відкриває світ»

Додаток 4. Розробка уроку в 4 класі на тему «Жниварські пісні»

Додаток 5. Презентація до уроку «Жниварські пісні»

Додаток 6. Літературно-музична композиція «Пісня – душа народу»

Додаток 7. Літературно-музична композиція «Тобі, Тарасе»

Використані джерела

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 коментарі

  1. Посібник такий – що бери, вивчай і працюй.. Без виховання патріотизму не може існувати будь-яка держава, а справжній патріотизм базується на культурі свого народу, тому виховання особистості на уроках музичного мистецтва є необхідною складовою навчального процесу. Мені сподобалось поєднання вчителем як спадщини світового мистецтва ( використання фонограм з Бахом), так і українських пісень, а ще багато цікавого щодо звичаїв і традицій українців. Бажаю успіхів. Дякую.

  2. Цікавий посібник, адже виховання почуття патріотизму, активної громадянської позиції в наш час визнано проблемами загальнодержавного масштабу. Патріотизм покликаний дати новий імпульс духовному оздоровленню народу… Дякую!!!

  3. На сьогоднішній день питання виховання патріотизму – надзвичайно актуальне. Посібник, створений Людмилою Геннадіївною, направлений на виховання національно-сформованої особистості. Сподобалось анкетування учнів. Використаю у своїй роботі. Дякую!