mail@urok-ua.com

Правила проведення артикуляційної гімнастики

Автор: вчитель – логопед Шадура Олена Петрівна

 1. 5
 2. 4
 3. 3
 4. 2
 5. 1
(2 оцінки. Рейтинг публікації: 4.5 з 5)
2003

А що ви думаєте про цю публікацію? Чи була вона для вас корисною?

Авторизуватись з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 коментарів

 1. Загальноприйняті правила правильної артикуляції чітко сформульовані, доступно викладені. Така пам’ятка повинна бути у скарбничці як логопеда, так і батьків, діти яких мають логопедичні вади. Дякую

 2. З поданим вище я погоджуюсь окрім того, щоб робити одну вправу 10 разів, все залежить тільки від можливості дитини. Краще якісно виконати 3 рази, ніж як-небудь 10 разів

 3. Вчителем-логопедом чітко і доступно сформульовані правила проведення артикуляційної гімнастики. Вони стануть у пригоді і вчителям, і батькам. Для мене теж видався цікавим прийом з долонею. І взагалі, почерпнула для себе корисну інформацію.

 4. Вчителем-логопедом проводиться артикуляційна гімнастика і з досвіду роботи подано чіткі вимоги до її проведення. що допомагає формувати динамічні передумови мовленнєвої діяльності. Саме така ефективна і цілеспрямована робота, методично правильна сприяє фонетико-фонематичній компетентності. Дякую.

 5. Якщо чесно, про прийом з долонею зовсім не знала. Використовувала дзеркало, працювала не більшек 5-10 хвилин, але імітація долонею рухів язика стала для мене повною несподіванкою. Дякую за чудову пораду. Спробую підвищити результативність занять завдяки цьому прийому.

 6. Корисні поради для батьків маленьких дітей. Виконання цих порад не завадить кожній дитині, особливо з порушеннями мовлення. Залишається тільки виконувати їх та позбуватися вад.