Шикарна обновка для інтер’єру – ігрове крісло

Сучасний споживач дуже вимогливий причому це стосується всіх і всього. Тобто до інтер’єру та речей, що оточують його в побуті він висуває не менше вимог, ніж до косметики, одягу або продуктів харчування. Меблярі докладають усіх зусиль, щоб максимально повно задовольняти ці запити.

І як результат на ринку з’являються різні спеціальні модулі, такі як, наприклад, ігрові крісла barsky.ua/kresla/igrovye/. Для компанії Барскі це один із основних продуктів, що став візитною карткою виробника. Тобто коли говоримо геймерське крісло маємо на увазі Барскі і навпаки. Досягти такої популярності та респекту навіть з боку експертів (професійних геймерів) вдалося завдяки використанню унікальних технологій, застосуванню високоякісних матеріалів. Фахівці бренду розробляють унікальні конструкції, що не мають аналогів, і якраз такий підхід і дозволяє випускати крісла на 100%, що забезпечують комфорт людині протягом тривалого часу сидячи в положенні.

Ну а для шанувальників комп’ютерних ігор це найважливіший фактор, адже деякі стрілялки, перегони чи інші віртуальні ігри тривають годинами. І весь час гравець повинен зберігати високу концентрацію і не відволікатися від екрану через дискомфорт у спині, шиї або кисті руки.

Все для комфорту

Саме цим правилом керуються майстри, створюючи ігрові крісла. Для виготовлення виробів використовуються високоякісні матеріали:

  • метал (нержавіюча сталь та різні міцні, але легкі сплави);
  • пластик підвищеної міцності;
  • натуральна шкіра або екошкіра;
  • тканина або сітка.

Форма моделей відрізняється залежно від дизайнерської концепції. Але як правило, це крісла з високою спинкою з підголовником, ковшоподібним сидінням. Також моделі комплектуються різними підставками (для клавіатури, консолі і навіть чашки кави), підлокітниками, валиками для попереку. Чим крутіший і дорожчий зразок, тим наворочніша його комплектація. Вартість деяких екземплярів представлена ​​в преміальному сегменті і такі зразки оснащені вбудованими масажерами, інтегрованою аудіосистемою, вентиляцією та підсвічуванням.

Але навіть бюджетний варіант забезпечує комфорт людині, що проводить перед екраном комп’ютера багато часу. Екологічні матеріали для оббивки гарантують безпечну експлуатацію модулів. Наявність роликів/коліщаток (жорстких або гумових) додає конструкції мобільності. Ну а спеціальні механізми використовуються для того, щоб змінювати положення спинки, змінювати висоту сидіння, регулювати кожну деталь, що входить до конструктиву.

Так що ігрове крісло від Barsky – це модуль, здатний підлаштовуватися під свого власника. І це одна із причин популярності продукції мануфактури.

Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *