mail@urok-ua.com

Вправи для розвитку дрібної моторики пальців рук

Автор: вчитель початкових класів Біла Марина

Вправи для розвитку дрібної моторики рук

Продовжуємо з вами працювати над дрібною моторикою рук і дрібними м’язами руки. Сьогодні ми поговоримо про ліплення. Якщо говоримо про ліплення, це одразу у нас асоціація пластилін. Іноді в дома його немає, не купили, використали, лишився в дитячому садочку. Не панікуйте, у вас є борошно, у вас є вода. Літо, пора вареників. Вишні, черешні, чорниці, ліпите вареники, запросіть на кухню свою донечку чи хлопчика, повірте мені, хлопчик буде не менше допомагати вам ніж ваша донечка.

Оскільки борошна у нас зараз немає, ми будемо працювати з пластиліном. Всім відомий, матеріал для ліплення. Пластилін повинен бути тепленький і ми його з вами розминаємо. Оце самий головний процес для пальчиків, розім’яти пластилін. І не спішіть брати в дитини в руки його шматочок пластиліну. Я не можу, мені важко, нє сонечко, давай ми разом з тобою, я свій шматочок, ти свій. Пальчики працюють і пластилін обов’язково піддасться вам. Що можна зліпити з пластиліну? Давайте вареник зліпимо.

Як це зробити? Ми продемонструємо разом з моєю помічницею, Катрусею.

Вправи для розвитку дрібної моторики пальців рук

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(1 оцінка. Рейтинг публікації: 4 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Ігри для розвитку дрібної моторики рук Ігри для розвитку дрібної моторики пальців рук Розвиток дрібної моторики у дітей 4-5 років Щоб допомогти дитині розвинути дрібну моторику пальців рук не потрібні складні іграшки чи дорогі пристосува...
Вправи для розвитку дрібної моторики рук Вправи для розвитку дрібної моторики рук Минулого разу ми з вами говорили про те, що не важливо навчити дитину писати гачечки, палички, овали, півовали. Повірте мені, якщо ручка дитини, буде гото...
Вправи для розвитку дрібної моторики рук дошкільників Вправи для розвитку дрібної моторики рук дошкільників Автор: вчитель початкових класів Біла Марина Сьогодні ми з вами продовжимо розмову про підготовку дитини до школи. В попередніх відео ви чул...
2916

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

4 коментарів

  1. Дякую за відеоматеріал, дуже позитивний настрій, дуже доброзичливе ставлення до дитини, все спокіно, розвивається мовлення, вивчаються літери, розвивається моторика рук. Дитині приємно, що з нею спокійно працюють, їй довіряють. Марино, ви зробили цікаву роботу.

  2. Я кілька років пропрацювала в логопедичній групі, тому добре знаю, як важливо розвивати дрібну моторику. Ігри розраховані на молодший вік, і це правильно. Дрібну моторику необхідно розвивати як можна раніше. А то коли виникають проблеми з мовленням, вже пізно. Ігри цікаві. Все доступно, і для дорослих, і для дітей. Спасибі.

  3. Відео матеріал, це той матеріал, який дуже подобається батькам, адже там практично все показано і виявляється, що це під силу кожному! Отже мета досягнена – привернули увагу батьків до розвитку дрібної моторики пальців рук, а хто ж як не вихователі та учителі знають, що ці вправи є дуже потрібними для дитини, це є своєрідною підготовкою руки дитини до письма. Щиро дякую.

  4. Вправи для розвитку дрібної моторики допомагають готувати руку дитини до письма, розвивають компенсаторні можливості, отже,їх конче потрібно проводити в дитсадку і школі.Вчитель активно використовує незвичайні методи, доступні всім. Доповню свою енциклопедію доробок. Нових творчих доробок!