mail@urok-ua.com

Як зробити подарунок на 8 березня своїми руками?

подарунок на 8 березня

Подарунок, зроблений своїми руками, приємний і для того, хто його виготовив, і особливо для того, хто такий подарунок отримав. Що ж подарувати улюбленій мамі в день її народження, у свято 8 березня, до Нового року або в мамине професійне свято?

Прийнято вважати, що самий кращий подарунок для жінок — це квіти.

Життя справжньої квітки, на жаль, дуже коротке. З давніх часів люди навчилися засушувати квіти і складати з них композиції, виготовляти штучні квіти з тканини, пір’я, шкіри.

Проявивши старанність, завзятість і фантазію, можна всього за декілька хвилин «виростити» власний
Оригінальний букет квітів із звичайного паперу методом складання та подарувати наприклад на міжнародний жіночий день – 8 березня.

Це справжнє мистецтво. Називається воно орігамі.

Радимо дарувати подарунки просто так, без приводу, а не лише на міжнародний жіночий день – 8 березня — це дивовижний, приємний знак уваги, який може змінити настрій і навіть поліпшити самопочуття. Гордість, яку випробовуватиме мама за свою дитину, — одне з самих хороших почуттів у взаємовідносинах між дітьми і батьками.

Трохи історії.

Слово «орігамі» – японское. У перекладі воно означає — «складений папір». Мистецтво складання паперу зародилося в Японії приблизно в VIII столітті. І впродовж декількох століть розвивалося тільки в цій країні. У другій половині XIX століття орігамі перейшло кордони Японії, а після Другої світової війни почався його бурхливий розвиток в інших країнах світу.

Одже пропоную виготовити такий подарунок. Якщо ви думаєте що такий подарунок складно виготовити, то подивіться відео і побачите що такий подарунок досить легко можна зробити.

Фрагмент подарунка на 8 березня

Фрагмент подарунка на 8 березня

Відео, як виготовити розочку для подарунка

Беремо гіпс, заливаємо його водою, замішуємо сметаноподібну масу, виливаємо його в горщик для дерева. Вставляємо в центр паличку і чекаємо, поки захолоне. Тепер з газети зробіть кулю, замотайте її нитками і оберніть зеленим гофрованим папером, проклейте. Одягніть на паличку, зафіксуйте клеєм.

Тепер приступаємо до прикраси кулі. Вставляйте троянди в кулю одна за однією так, як показано на фото 4 і між деякими трояндочками можна вставляти пучки із зеленого паперу.

Схема виготовлення подарунка

Схема виготовлення подарунка

Одягніть пучок на зубочистку, змастіть його клеєм і вставте між трояндами. Залишилось тільки прикрасити наш подарунок. Для цього зав’яжіть мотузочок на стеблі. Після чого відріжте широку смугу з рожевого паперу, прикрасьте край рожевими фарбами, оберніть навколо горщика і зав’яжіть мотузками. При необхідності проклейте в потрібних місцях.

Все наш подарунок готовий.


Відгуки та пропозиції

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарі

  1. Відео не спрацювали, але і так зрозуміло усе. А замість троянд можна прикріпити будь-що. Я кріпила на клей-пістолет соснові шишки. Вийшла чудова екібана у клас до нового року. Також використала усе, що було під руками: бусинки, квіти і листя від старих штучних букетів.

  2. Чудовий подарунок мамам на 8 Березня! Зрозуміло прокоментовано, як збирати святковий букет. А от відео-пояснення виготовлення самої квітки здається зрозумілим, але оскільки воно озвучується іноземною мовою, то краще, якби доповненням був коротний інструктаж. Дякую!