mail@urok-ua.com

Як зробити подарунок на 8 березня своїми руками?

подарунок на 8 березня

Подарунок, зроблений своїми руками, приємний і для того, хто його виготовив, і особливо для того, хто такий подарунок отримав. Що ж подарувати улюбленій мамі в день її народження, у свято 8 березня, до Нового року або в мамине професійне свято?

Прийнято вважати, що самий кращий подарунок для жінок — це квіти.

Життя справжньої квітки, на жаль, дуже коротке. З давніх часів люди навчилися засушувати квіти і складати з них композиції, виготовляти штучні квіти з тканини, пір’я, шкіри.

Проявивши старанність, завзятість і фантазію, можна всього за декілька хвилин «виростити» власний
Оригінальний букет квітів із звичайного паперу методом складання та подарувати наприклад на міжнародний жіночий день – 8 березня.

Це справжнє мистецтво. Називається воно орігамі.

Радимо дарувати подарунки просто так, без приводу, а не лише на міжнародний жіночий день – 8 березня — це дивовижний, приємний знак уваги, який може змінити настрій і навіть поліпшити самопочуття. Гордість, яку випробовуватиме мама за свою дитину, — одне з самих хороших почуттів у взаємовідносинах між дітьми і батьками.

Трохи історії.

Слово «орігамі» – японское. У перекладі воно означає — «складений папір». Мистецтво складання паперу зародилося в Японії приблизно в VIII столітті. І впродовж декількох століть розвивалося тільки в цій країні. У другій половині XIX століття орігамі перейшло кордони Японії, а після Другої світової війни почався його бурхливий розвиток в інших країнах світу.

Одже пропоную виготовити такий подарунок. Якщо ви думаєте що такий подарунок складно виготовити, то подивіться відео і побачите що такий подарунок досить легко можна зробити.

Фрагмент подарунка на 8 березня

Фрагмент подарунка на 8 березня

Відео, як виготовити розочку для подарунка

Беремо гіпс, заливаємо його водою, замішуємо сметаноподібну масу, виливаємо його в горщик для дерева. Вставляємо в центр паличку і чекаємо, поки захолоне. Тепер з газети зробіть кулю, замотайте її нитками і оберніть зеленим гофрованим папером, проклейте. Одягніть на паличку, зафіксуйте клеєм.

Тепер приступаємо до прикраси кулі. Вставляйте троянди в кулю одна за однією так, як показано на фото 4 і між деякими трояндочками можна вставляти пучки із зеленого паперу.

Схема виготовлення подарунка

Схема виготовлення подарунка

Одягніть пучок на зубочистку, змастіть його клеєм і вставте між трояндами. Залишилось тільки прикрасити наш подарунок. Для цього зав’яжіть мотузочок на стеблі. Після чого відріжте широку смугу з рожевого паперу, прикрасьте край рожевими фарбами, оберніть навколо горщика і зав’яжіть мотузками. При необхідності проклейте в потрібних місцях.

Все наш подарунок готовий.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1
(0 оцінок. Рейтинг публікації: 0 из 5)
ВАС ТАКОЖ МОЖУТЬ ЗАЦІКАВІТИ:
Preply – інноваційна платформа, яка об’єднує вчителів та учнів Preply - інноваційна платформа, яка об'єднує вчителів та учнів Якщо ви хочете поліпшити свої знання з різних предметів, як математика, історія, біологія, економіка, і навіть мов, таких як англійська,...
Як правильно обрати шкільний ранець/рюкзак для першокласника? Найбільш популярні рюкзаки для школи Як обрати шкільний рюкзак першокласнику? Рейтинг найбільш популярних ранців для школи (відео)   Зміст СІМ ПОРАД ЯК ПРАВИЛЬНО ОБРАТИ РЮКЗАК ДЛЯ ПЕРШОКЛАСНИКА? НА ЩО ЗВЕРНУТИ УВАГУ? ...
Розробка занять для літнього мовного табору Розробка занять для літнього мовного табору Автор: учитель англійської мови Кузнецова Ольга Вікторівна This year we took part in the Odessa regional project “ Summer Language Camp”. According to the...
3478

Відгуки та пропозиції

Швидкий вхід з допомогою: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2 коментарів

  1. Відео не спрацювали, але і так зрозуміло усе. А замість троянд можна прикріпити будь-що. Я кріпила на клей-пістолет соснові шишки. Вийшла чудова екібана у клас до нового року. Також використала усе, що було під руками: бусинки, квіти і листя від старих штучних букетів.

  2. Чудовий подарунок мамам на 8 Березня! Зрозуміло прокоментовано, як збирати святковий букет. А от відео-пояснення виготовлення самої квітки здається зрозумілим, але оскільки воно озвучується іноземною мовою, то краще, якби доповненням був коротний інструктаж. Дякую!